Czarodziejski świat Harrego Pottera różni się od świata znanego mugolom. Jednorożce, latające miotły czy ziejące ogniem smoki, to niemal codzienność dla wszystkich uczęszczających do Hogwartu. To dla wielu dzieci wymarzony świat.

Pośród tych wszystkich dziwności, znajdziemy także magiczne słodycze, tak uwielbiane przez Harrego i jego przyjaciół. Fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta, czekoladowe żaby i wiele innych – to właśnie tym zajadali się młodzi bohaterowie magicznej sagi.

Fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta – czy na pewno odważysz się spróbować?

Żeby spróbować fasolek wszystkich smaków Bertiego Botta, należy wykazać się nie lada odwagą, a w niektórych wypadkach, także odpornym żołądkiem. Nazwa tego uwielbianego przez Harrego i jego przyjaciół produktu, nie jest powiem przenośnią. Wszystkie smaki, to naprawdę wszystkie smaki, więc zajadając się tymi pysznościami, można trafić zarówno na fasolkę o smaku czekolady, ale równie dobrze, może się nam trafić fasolka o smaku wątróbki. Na całe szczęście, Harry i spółka nie boją się odrobiny ryzyka, dzięki czemu raz po raz próbują tego magicznego rarytasu.

Niemagiczna wersja fasolek – tylko dla mugoli!

Jeżeli Ty również chciałbyś, choć na chwilę, przenieść się do świata magii i przekonać się na własnej skórze jak to jest być czarodziejem, mam dla Ciebie dobrą wiadomość – w dzisiejszym świecie wszystko jest możliwe, a mugole, na całe szczęście i na to mają swoje sposoby.

Podpatrując sztukę wyrobu fasolek wszystkich smaków i czekoladowych żab, mugolscy eksperci byli w stanie stworzyć namiastkę magicznego świata, w naszej zwykłej, mało magicznej rzeczywistości. I tak od wielu lat, producenci słodyczy zajmują się wyrobem pyszności, które w ogromnym stopniu imitują te, którymi zajadali się Harry i jego przyjaciele. Tym samym, na rynku dostępne są nie tylko Fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta, ale także ukochane czekoladowe żaby Rona i wiele, wiele innych.

Ponadto, mugolskie fasolki, podobnie jak te magiczne, smakują dosłownie wszystkim. Delektując się nimi, możesz więc trafić na pyszne toffi, czekoladę czy wanilię, oczywiście jeżeli dopisuje Ci szczęście. Jeżeli to Twój pechowy dzień, no cóż, fasolka o smaku zgniłego jajka także musi odnaleźć swojego właściciela.

Fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta – odważ się zagrać już dziś!

Dla każdego fana Harrego Pottera, ale także dla każdego smakosza niecodziennych słodyczy, zabawa z magicznymi fasolkami wszystkich smaków Bertiego Botta, może okazać się strzałem w dziesiątkę.

To idealny sposób na czarodziejską odmianę zwykłego popołudnia i uczynienie go nieco bardziej magicznym. Wystarczy, z pudełka w którym znajduje się parzysta liczba fasolek, wylosować po jednej sztuce każdego koloru i uzbroić się w odrobinę cierpliwości.

Fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta gwarantują niezapomniane przeżycia, dając wszystkim grającym to, czego tak bardzo nam czasami brakuje – odrobinę magii i szaleństwa! Dzięki fasolkom, jeszcze bardziej poczujesz magiczny klimat Harrego Pottera i być może, choć na chwilę przeniesiesz się w inny wymiar.

Inspiracją do tekstu był artykuł: https://www.kuri.com.pl/magiczne-fasolki-wszystkich-smakow-bartiego-botta,b7.html

Leave a comment