Sezon letni zbliża się nieubłaganie. Piękna pogoda, wysoka temperatura – to wszystko sprzyja spędzaniu jak największej ilości czasu na świeżym powietrzu. Jest to również sezon różnorakich imprez plenerowych. Organizowane są imprezy masowe takie jak koncerty, mecze czy pikniki, biegi oraz różnego rodzaju targi lub konferencje. W tym okresie najczęściej planowane są również imprezy prywatne takie jak wesela, chrzciny czy komunie.

Wydarzenia, które odbywają się na świeżym powietrzu mają wiele zalet. Podczas imprez masowych możemy zorganizować różne atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz nie musimy martwić się ile osób przyjdzie i czy będzie wystarczająco dużo miejsca, aby każdy czuł się swobodnie. Ogromnym plusem jest również brak kosztu wynajęcia sali. Organizując imprezę prywatną, np. komunię, jeśli mamy miejsce na podwórku, również warto rozważyć wyprawienie przyjęcia na zewnątrz. Będzie to ciekawe urozmaicenie dla gości, w szczególności tych najmłodszych. 

Jedyne ryzyko, z którym musimy się liczyć organizując imprezę „pod chmurką” to pogoda. Aby więc zabezpieczyć się przed chociażby najmniejszym deszczem, dobrze jest zaopatrzyć się w namiot, pod którym nasi goście, w razie potrzeby, będą mogli się schronić. Jeżeli nie organizujemy co chwilę imprez w plenerze, nie ma potrzeby kupować takiego sprzętu na własność. W takiej sytuacji na pomoc przychodzą nam firmy, które oferują wynajem namiotów. Jedną z nich jest VITABRI, która w swojej ofercie posiada różne wielkości namiotów oraz inne produkty reklamowe. Firma działa w całej Polsce, a na stronie internetowej znajduje się lista miast, które obsługuje. Z usług firmy VITABRI korzystało bardzo dużo potężnych firm. Mają oni 20-letnie doświadczenie w wynajmie i produkcji, a ich namioty posiadają certyfikaty na konstrukcje oraz materiały.

W skład wynajmowanego namiotu wchodzi stelaż VITABRI, dach, komplet ścianek, pokrowiec na namiot + torba na akcesoria, obciążniki, liny naciągowe + szpile oraz rynny odprowadzające deszcz w przypadku, gdy namioty będą łączone. Kolory, które posiadają w ofercie to biały i czarny. Korzystając z usług wynajmu namiotu od VITABRI o nic już nie musimy się martwić, gdyż dostajemy cały komplet potrzebny do złożenia konstrukcji.  Na stronie internetowej mamy do wyboru namiot ekspresowy V3 oraz namiot ekspresowy VITABRI V2. VITABRI V3 jest idealny do użytku profesjonalnego, a jego konstrukcja jest wytrzymała na porywy wiatru do 100 km/h, co potwierdza certyfikat Francuskiego Biura Bezpieczeństwa Konstrukcji Zewnętrznych (BVCTS). Rozkłada się nawet w 30 sekund i występuje w 14 różnych rozmiarach. Model V2 to najmocniejsza konstrukcja na świecie wśród namiotów ekspresowych zaliczana do klasy premium. Rozkłada się tak samo szybko jak poprzednik i występuje w 5 różnych rozmiarach. 

Firma VITABRI oferuje odbiór osobisty wynajmowanych namiotów w swojej firmie w Częstochowie lub dostawę na miejsce imprezy, montaż oraz demontaż według aktualnie panujących zasad bezpieczeństwa. Jeśli więc zbliża nam się impreza, którą planujemy zorganizować w plenerze – jest to świetny pomysł. Nie zapomnijmy jednak o VITABRI!

Leave a comment