Woski zapachowe Country Candle to intensywne nuty zapachowe dostępne w przeróżnych wariantach i połączeniach, które nie tylko na chwilę zmieniają zapach w mieszkaniu, ale dodatkowo neutralizują nieprzyjemną woń jaka powstaje w wyniku gotowania różnych potraw, zapach uwalniający się z kanalizacji, a nawet nieprzyjemny odór dymu tytoniowego.

Jak działają woski zapachowe?

Woski w porównaniu do świec zapachowych są o wiele bardziej nasycone różnymi nutami zapachowymi. Dzięki temu szybciej uwalniają zapach i jest on o wiele bardziej intensywny niż w przypadku świec  czy zapachowych podgrzewaczy. Woski Country Candle w niemal 15 minut po rozgrzaniu wypełniają pomieszczenie pięknym zapachem, który utrzymuje się w mieszkaniu przez wiele godzin.

Pomimo że woski zapachowe Country Candle nie są zbyt dużej pojemności, to ich czas spalania się jest dość długi. Wosk, który liczy 64 gramy, pali się około 72 godzin. Intensywność zapachu sprawia, że jeżeli palimy wosk przez około godzinę w różnych pomieszczeniach w domu, to uwolniony aromat pozostaje w pomieszczeniach na wiele godzin.

Jeżeli nie masz w mieszkaniu balkonu, a jesteś nałogowym palaczem, to wiesz, że zapach tytoniu roznosi się i osadza wszędzie – na ścianach, drzwiach, a także ubraniach. Nawet jeżeli palisz wyłącznie w jednym pomieszczeniu w mieszkaniu, to w każdym pokoju czuć niesforny zapach nikotyny, który może przeszkadzać nie tylko Tobie, ale i gościom. Woski Country Candle sprawią, że nie tylko nie będzie czuć zapachu palonych papierosów w Twoim mieszkaniu, ale po brzegi wypełnią je pięknym zapachem konwalii, orzeźwiającą limonką, albo wakacyjną bryzą wysp tropikalnych.

Oczywiście zapachów wosków zapachowych Country Candle jest o wiele więcej i każdy znajdzie zapach, który najbardziej go relaksuje, uspokaja, dodaje energii i poprawia samopoczucie.

Jak wybrać zapach wosku?

Woski są zazwyczaj połączeniem wielu nut zapachowych. Przyprawy, kwiaty, owoce, drzewa czy inne komponenty sprawiają, że ciężko wyobrazić nam sobie zapach końcowy. Można zaryzykować i kupić w ciemno kilka wybranych zapachów. Można też stacjonarnie odwiedzić sklepy, które posiadają na stanie woski Country Candle i znaleźć zapachy, które będą rozpieszczać nasze zmysły, jednaknajbardziej opłacalnych transakcji dokonamy na aromatowo.pl, gdzie czekają na nas liczne promocje, rabaty i obniżki w związku z dokonywanymi zakupami.  

Leave a comment