Wychowawcy klas w roku szkolnym 2015/2016

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy

Imię i nazwisko

zastępcy wychowawcy

IA

Joanna Osio

Agnieszka Siuda

IB

Joanna Ładowska

Rita Ćerniauskaite

1C

Agata Julukowicz

Grażyna Łysikowska

1D

Monika Wójtowicz

Maciej Kelner

1E

Weronika Surmań

Marta Możdżeń-Kłos

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy

Imię i nazwisko

zastępcy wychowawcy

IIA

Marta Judzińska- Fukiet

Joanna Banaszkiewicz

IIB

Monika Żurek

Jolanta Łusiarczyk

IIC

Katarzyna Waryas- Kolebuk

Joanna Lisiak

IID

Anna Wołoszyn

Jadwiga Syrko-Bolaczek

IIE

Elżbieta Kostecka

Bożena Szymanowicz

IIF

Tomasz Zakrzewski

Urszula Pietrzak

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy

Imię i nazwisko

zastępcy wychowawcy

IIIA

Elżbieta Bawolska

Joanna Kubiak

IIIB

Teresa Ostromecka

Agnieszka Łoza

IIIC

Urszula Pudłowska

Grzegorz Adamowicz

IIID

Joanna Zazulczak

Grażyna Niemczynowska

IIIE

Grzegorz Uram

Joanna Wojtkowiak

Klasa Liceum

Imię i nazwisko wychowawcy

Imię i nazwisko

zastępcy wychowawcy

IA

Aleksander Wroński

Marta Hołowicka

IIA

Robert Kolebuk

Marta Judzińska- Fukiet

 

 

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy

Imię i nazwisko

zastępcy wychowawcy

IIIA

Elżbieta Bawolska

Joanna Kubiak

IIIB

Teresa Ostromecka

Agnieszka Łoza

IIIC

Urszula Pudłowska

Grzegorz Adamowicz

IIID

Joanna Zazulczak

Grażyna Niemczynowska

IIIE

Grzegorz Uram

Joanna Wojtkowiak

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy

Imię i nazwisko

zastępcy wychowawcy

IIA

Marta Judzińska- Fukiet

Joanna Banaszkiewicz

IIB

Monika Żurek

Jolanta Łusiarczyk

IIC

Katarzyna Waryas- Kolebuk

Joanna Lisiak

IID

Anna Wołoszyn

Jadwiga Syrko-Bolaczek

IIE

Elżbieta Kostecka

Bożena Szymanowicz

IIF

Tomasz Zakrzewski

Urszula Pietrzak

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy

Imię i nazwisko

zastępcy wychowawcy

IIA

Marta Judzińska- Fukiet

Joanna Banaszkiewicz

IIB

Monika Żurek

Jolanta Łusiarczyk

IIC

Katarzyna Waryas- Kolebuk

Joanna Lisiak

IID

Anna Wołoszyn

Jadwiga Syrko-Bolaczek

IIE

Elżbieta Kostecka

Bożena Szymanowicz

IIF

Tomasz Zakrzewski

Urszula Pietrzak

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy

Imię i nazwisko

zastępcy wychowawcy

IA

Joanna Osio

Agnieszka Siuda

IB

Joanna Ładowska

Rita Ćerniauskaite

1C

Agata Julukowicz

Grażyna Łysikowska

1D

Monika Wójtowicz

Maciej Kelner

1E

Weronika Surmań

 Marta Możdżeń-Kłos

Wychowawcy klas w roku szkolnym 2013/2014

„Społeczny zastępca”

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy

Imię i nazwisko

„Społecznego zastępcy”

IA

Elżbieta Bawolska

Elżbieta Kostecka

IB

Teresa Ostromecka

Alicja Osio

IC

Urszula Pudłowska

Anna Wołoszyn

ID

Danuta Żyto

Jolanta Łusiarczyk

IE

Grzegorz Uram

Aleksandra Nogała

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy

Imię i nazwisko

„Społecznego zastępcy”

IIA

Agata Julukowicz

Monika Rogala

IIB

Maria Wierbicka - Jaroszuk

Marta Judzińska- Fukiet

IIC

Grażyna Łysikowska

Katarzyna Waryas- Kolebuk

IID

Aleksander Wroński

Weronika Surmań

IIE

Kamila Cabanek

Urszula Pietrzak

IIF

Bożena Szymanowicz

Monika Żurek

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy

Imię i nazwisko

„Społecznego zastępcy”

IIIB

Rita Ćerniauskaite

Marta Hołowicka

IIIC

Joanna Osio

Grażyna Niemczynowska

IIID

Tomasz Zakrzewski

Elżbieta Czerwińska-Tracichleb

IIIE

Robert Kolebuk

Alicja Osio

IIIF

Joanna Zazulczak

Agnieszka Siuda

 

Początek strony