Jesteś tutaj: Strona głównaWydarzeniaNocne maratonyPiknik Mikołajkowy i II Nocny Maraton

Piknik Mikołajkowy i II Nocny Maraton

W piątek 5. grudnia 2014 odbył się w Zespołe Szkół Dwujęzycznych drugi już w tym roku szkolnym nocny maraton warsztatowo-filmowy. Dzięki inicjatywie i wielkiemu zaangażowaniu Rady Rodziców program tej imprezy był znacznie bogatszy i ciekawszy niż zazwyczaj.

 

Naszą imprezę rozpoczęliśmy od wyjazdu do Rudy Żmigrodzkiej, gdzie Rada Rodziców zorganizowała Piknik Mikołajkowy. Uczestnicy pikniku integrowali się, piekli kiełbaski i czekali na wizytę Świętego Mikołaja. Za swe dobre zachowanie dostali potem drobne słodkie upominki. 

Po pikniku udaliśmy się do budynku szkoły, gdzie na dobre rozpoczął się maraton. Jego program był bardzo rozbudowany. Były warsztaty kulinarne z profesjonalnym kucharzem, występ grupy tańca hip-hopowego, warsztaty malarskie, turniej szachowy, rozgrywki sportowe, konkurs karaoke, turniej teneczny z konsolą i wiele innych atrakcji. Wszystko to sprawiło, że noc upłynęła bardzo szybko. 

Chcielibyśmy wyrazić tu nasze ogromne podziękowanie dla przedstawicieli Rady Rodziców w osobach: Marcina Kubisa, Renaty Skiby i Marty Moczulskiej oraz dla wszystkich innych rodziców, dzięki którym mógł zostać zorganizowany piknik w Rudzie Żmigrodzkiej oraz warsztaty dla naszych uczniów.

Dziękujemy! :-)

==========================

::: GALERIA ZDJĘĆ Z PIKNIKU :::

::: GALERIA ZDJĘĆ Z MARATONU :::

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony