Jesteś tutaj: Strona głównaWydarzeniaNocne maratonyJak było na trzecim nocnym maratonie?

Jak było na trzecim nocnym maratonie?

Nocne maratony warsztatowo-filmowe na stałe weszły już do kalendarza imprez Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie. Podczas takiej nocy uczniowie nie tylo miło spędzają czas, ale także uczą się poprzez wspólne działanie i realizują ciekawe projekty.  

 

Tym razem oferta warsztatów była jeszcze bogatsza niż ostatnio. Uczniowie uczyli się tańczyć pod okiem p. Anny Hupy, poznawali tajniki gry w szachy pod opieką p. Joanny Osio, realizowali projekt kulinarny "Kuchenne rewolucje u Rataja" pod kierunkiem p. Katarzyny Kolebuk, grali w gry towarzyskie razem z p. Grzegorzem Uramem, rozmawiali o poezji i realizowali projekt poetycko-multimedialny "Nasza oda do młodości" z p. Robertem Kolebukiem, rozmawiali po rosyjsku pod opieką p. Marii Wierbickiej-Jaroszuk, malowali na szkle pod kierunkiem p. Teresy Ostromeckiej...

A to tylko czubek góry lodowej naszych aktywności podczas ostatniego maratonu. Były jeszcze: gry i zabawy sportowe, zabawy z PS3, śpiewy karaoke, obcowanie z matematyką, wspólne muzykownanie, oglądanie filmów i cała masa przyjemnych rozmów z kolegami przyjaciółmi. Na to ostatnie zwykle mało jest czasu w trakcie codziennego szkolnego dnia, więc tym razem można było nadrobić zaległości.

Noc była długa, ale na pewno warta tego, aby zrezygnować ze snu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

::: GALERIA ZDJĘĆ :::

 

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony