Podsumowanie projektu klasy 3a „Nasze spotkanie z rodzicami”

Ostatnie tygodnie roku szkolnego to nie tylko okres radosnego i niecierpliwego oczekiwania na wakacje. To również czas wytężonej pracy w celu uzyskania jak najlepszych ocen, podsumowań i pożegnań. W przypadku klas trzecich, które nie wrócą już w mury naszej szkoły, czas ten nabiera wyjątkowego znaczenia i wymaga wyjątkowego résumé. Ostatnie spotkanie z rodzicami uczniów klasy 3a opisał dla Was Andrzej Janik.

Pod koniec maja w sali numer 1, bastionie klasy 3a, odbyło się podsumowanie roku szkolnego 2016/2017. Uczniowie w ramach realizowanego projektu podzielili zadania, związane z przygotowaniem spotkania, na dwu- i trzyosobowe grupy.

Pierwsza z nich zaprojektowała, powycinała i ozdobiła zaproszenia, które zostały wręczone rodzicom. Druga grupa przygotowała prezentację podsumowującą rok szkolny z najważniejszymi wydarzeniami, takimi jak wigilia czy dzień patrona. Następna grupa zapakowała drobniutkie upominki we własnoręcznie wykonane pudełeczka i rozdała je obecnym rodzicom - za trud wychowawczy. Kolejna była odpowiedzialna za zbiórkę pieniędzy i zrobienie zakupów niezbędnych do upieczenia ciasta oraz przygotowania słodko-kawowego poczęstunku. Ostatniej grupie przypadł zaszczytny obowiązek otoczenia gości opieką.

Pani wychowawczyni dzielnie wywiązała się z zadania powitania gości oraz przekazania efektów całorocznej pracy każdego z uczniów. Spotkanie przebiegło w miłej i bardzo serdecznej atmosferze.

Szkoda, że to już koniec naszej przygody z gimnazjum.P1110018P1100948P1100952P1100955P1100975P1100981P1100980

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony