2E na wycieczce integracyjnej

DSCF6253W dniu 14.09.2012 klasa 2E pojechała na wycieczkę integracyjną na Ślężę. Dzisiaj prezentujemy wam galerię zdjęć z tego wyjazdu oraz wrażenia uczestników.

 

Wrażenia uczestników

Patrycja: 14 września klasa 2e udała się na integrację na Ślęże. Na miejscu od razu udaliśmy się na górę, droga była długa i trochę męcząca. Gdy byliśmy na miejscu, odbyła się integracja. Integracja polegała na lepszym poznaniu się klasy. Takie wycieczki bardzo zbliżyły nas do siebie. Później było wspólne pieczenie kiełbasek i każdy miał czas dla siebie. Cały ten wyjazd wspominam mile. Wycieczka ta była dobrym pomysłem.

Karolina: Dnia 14 września 2012 roku pojechaliśmy całą klasą na wycieczkę integracyjną na Ślężę. Na szczycie rozpaliliśmy grilla i graliśmy w różne gry integracyjne pod czujnym okiem pani Alicji Osio i naszego wychowawcy pana Roberta Kolebuka. Czas ten został miło spędzony na głębszym poznawaniu się. Weszliśmy na wieżę widokową z której bardzo dobrze było widać okolice góry i Wrocław. Najbardziej podobały mi się widoki oraz gry z całą klasą. Najbardziej nie podobało mi się to że musieliśmy szybko wracać do Żmigrodu. Myślę że wycieczkę można zaliczyć do udanych.

Aśka: Dnia 14 września 2012 wyruszyliśmy na wycieczkę integracyjną na Ślężę. Wyjazd standardowo o 8:00 spod szkoły. Do celu jechaliśmy ok. 1,5h. Po wyjściu dość szybkim krokiem udaliśmy się na górę. Po 1h wędrówce mogliśmy zacząć podziwiać piękny krajobraz z szczytu Ślęży. Aby nie tracić czasu rozpaliliśmy grilla i zaczęliśmy piec kiełbaski, w międzyczasie by się nie nudzić mieliśmy zabawę integracyjną, która myślę, że w jakimś stopniu nas do siebie zbliżyła. Głodni szybko zjedliśmy nasze kiełbaski i powoli zaczęliśmy schodzić na dół. Droga powrotna minęła dość szybko. Chwilę po 14 już z powrotem byliśmy w Żmigrodzie. Osobiście uważam, że ta wycieczka integracyjna to był bardzo dobry pomysł. Lepiej się poznaliśmy i zaczęliśmy się dużo lepiej niż poprzednio dogadywać. Myślę, że jedynym minusem tej wycieczki było to, że niestety mieliśmy mało czasu do spędzenia na górze, ale ogólnie pozytywnie odbieram ten wyjazd.

Paulina: Dnia 14.09.2012 odbył sie wyjazd integracyjny na górę Ślęże.Bardzo fajne było to ,że gdy juz weszliśmy na szczyt to Pani Alicja zorganizowała nam kilka zabaw tak abyśmy mogli się lepiej poznać. Źle natomiast bylo to ze wchodzenie na szczyt bylo męczące.

=============================

FOTOS

https://picasaweb.google.com/zmigrod2/WycieczkaNaSleze 

2e

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony