Zajęcia integracyjne dla klas pierwszych!!!

IntegracjaJuż od jutra rozpoczną się na żmigrodzkiej baszcie zajęcia integracyjne uczniów klas pierwszych. W tym roku zajęcia integracyjne prowadzone będą wyłącznie przez pracowników naszego gimnazjum: psychologa i pedagogów szkolnych. W zajęciach weźmie także udział wychowawca klasy, który będzie sprawował nad klasą opiekę w tym dniu. Program zajęć integracyjnych opracował psycholog i pedagodzy szkolni we współpracy z wychowawcami klas.

 

Uczestnicy zajęć przychodzą do szkoły na godzinę 8 - bez książek i tornistrów. Następnie będą autobusami przewiezieni na żmigrodzką basztę.

Transport powrotny uczniów nastąpi ok. godz. 14:00.

Zajęcia integracyjne odbywać się będą w parku (w razie ładnej pogody) lub w pomieszczeniach baszty (w razie deszczu). W przerwie uczniowie będą piekli kiełbaski na grillu, który znajduje się na wyspie. Pieczenie kiełbasek będzie nadzorował pan Emil, konserwator szkolny. Poczęstunek został zakupiony z funduszu Rady Rodziców.

Prosimy wychowawców klas pierwszych o zaproszenie po dwóch rodziców z każdej klasy, którzy chcieliby pomóc w organizacji poczęstunku.

Oto harmonogram zajęć dla poszczególnych klas:

3.09 (wtorek) - 1A (E. Bawolska)

4.09 (środa) - 1C (U. Pudłowska)

5.09 (czwartek) - 1D (D. Żyto)

6.09 (piątek) - 1E (G. Uram)

9.09 (poniedziałek) - 1B (T. Ostromecka)

 

 

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony