Jesteś tutaj: Strona głównaTwórczośćGrafika komputerowa

Animowana kartka świąteczna

Podczas zajęć informatyki w ramach projektu „Gwiazdka zabłyśnij pomysłem” powstały piękne animowane kartki świąteczne. Zapraszamy do obejrzenia prac wykonanych przez uczniów klasy 2D.

Czytaj więcej: Animowana kartka świąteczna

Warsztaty grafiki komputerowej

5 i 15 grudnia w naszym gimnazjum odbyły się warsztaty grafiki komputerowej pn. „Gwiazdka zabłyśnij pomysłem”. W warsztatach wzięło udział 14-ciu uczniów z VI, V i IV  klasy szkoły podstawowej ze Żmigrodu, Barkowa oraz Radziądza.

Czytaj więcej: Warsztaty grafiki komputerowej

Pomysł na kartkę świąteczną!

Wielkimi krokami zbliżają sie Święta Bożego Narodzenia.  Jak co roku każdy z nas będzie przygotowywał się do tego czasu w indywidualny sposób. Jednym z nierozłącznych elementów każdych świąt są wysyłane kartki świąteczne. Z wielką przyjemnością zapraszam do obejrzenia galerii animowanych kartek świątecznych wykonanych przez uczniów naszej szkoły.

Czytaj więcej: Pomysł na kartkę świąteczną!

Gwiazdka 2012

Karta Marcel z kl. 2BZ przyjemnością przedstawiam oraz zapraszam do obejrzenia prac uczniów naszego gimnazjum pn. "Moja animowana kartka świąteczna". Przepiękne prace wykonali młodzi artyści z klas: 2b, 3a, 3e i 3f podczas zajęć z informatyki.

>>>Galeria kartek świątecznych<<<
Klasa 2B | Klasa 3A | Klasa 3E | Klasa 3F

Czytaj więcej: Gwiazdka 2012

Nasze grafiki

Praca wykonana prze ucznia klasy 3B - Gabrysia SzkodzińskiegoW ramach przedmiotu szkolnego informatyki realizujemy w każdej klasie gimnazjalnej zajęcia z grafiki komputerowej. Zapraszam do oglądnięcia prac uczniów klasy 2e, 3a i 3b na temat Internetu oraz bezpiecznego użytkowania światowej sieci komputerowej, a także plakatów pn „Nasze Gimnazjum”.

 

Czytaj więcej: Nasze grafiki

2010 -gwiazdka

Święta za pasem – czas pomyśleć o wysłaniu świątecznych pocztówek. Uczniowie klasy 1f, 2a i 2b rok szkolny 2010/11 przez 4 kolejne lekcje realizowali projekt przedmiotowy z informatyki pt. „Gwiazdka – zabłyśnij pomysłem” - projekt animowanej kartki świątecznej.

>>> Zapraszamy do galerii <<<

Zabawne owoce - fotokompozycje

Uczniowie klasy 2a i 2g (rok szkolny 2009/10) na lekcjach informatyki wykonywali zabawne fotokompozycje, a w roli głównej obsadzili różne owoce.
W tych prostych ćwiczeniach zapoznali się z podstawowymi funkcjami zaznaczania i maskowania elementów graficznych. Są to kluczowe narzędzia przy tworzeniu wszelkiego rodzaju kolaży.

Zapraszam do obejrzenia prac uczniów.
Prace uczniów

Praca Bartka Walentynowicza z 2a (rok szkolny 2009/10)
Praca Mateusz Pietrzaka z 2a (rok szkolny 2009/10)

Dziecko w sieci.

Początek strony