Kolejny sukces naszych piłkarzy

aaW piątek odbył się w Zawoni turniej o Mistrzostwo Powiatu Trzebnickiego w piłce halowej chłopców. Reprezentacja naszego gimnazjum w dobrym stylu wygrała te zawody!

. . . : : : G A L E R I A : : : . . .

            Do udziału w turnieju zgłosiło się sześć szkół z naszego powiatu. Zespoły podzielono na dwie grupy, każda po trzy zespoły. My trafiliśmy do grupy B z drużynami z Trzebnicy i Prusic. W pierwszym spotkaniu grupowym zagraliśmy znakomicie wygrywając z Prusicami 7:0. Drugi mecz okazał się bardzo ciężki dla nas i po wyrównanej walce, ostatecznie przegrywamy z Trzebnicą 2:3. Ta porażka nie miała jednak wpływu na naszą sytuację w grupie i ostatecznie zajmujemy w niej I miejsce.

            W meczu półfinałowym znowu nasz zespół zagrał bardzo dobrze i po zwycięstwie 4:0 awansujemy do wielkiego finału! W meczu o złoto graliśmy z silną drużyną z Zawoni, która w drodze do finału pokonała w po rzutach karnych Trzebnicę. Po naprawdę świetnym meczu w naszym wykonaniu, nie pozostawiliśmy złudzeń, kto był w turnieju najlepszy. Zwycięstwo 5:1 i złote medale dla Żmigrodu.

            Najlepszym zawodnikiem turnieju został uznany Andrzej Janik ze Żmigrodu. Skład naszej drużyny: Piotr Robak (kapitan), Andrzej Janik, Szymon Jędrkowiak, Miłosz Klimczak, Bartek Kuriata, Krzysztof Wiktorowicz, Patryk Łukaszewski, Patryk Kubis, Dawid Ptak, Konrad Koncewicz, Kacper Politowicz.

aa

aa

Tomasz Zakrzewski

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony