I miejsce piłkarzy

Nasza szkoła we wtorek 22 września była gospodarzem II rundy Ogólnopolskiego Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. Udział w turnieju wzięli uczniowie z pierwszej klasy gimnazjum. Nasza drużyna zdobyła w dobrym stylu pierwsze miejsce i awansowała do następnego etapu rozgrywek...

W pierwszym meczu pokonaliśmy Brzeg Dolny 5:1 (bramki: Krzysztof Wiktorowicz 2, Kamil Kabza, Jakub Leonowicz, Patryk Łukaszewski), w drugim spotkaniu zremisowaliśmy z Wołowem 1:1 (bramka: Jakub Leonowicz). Trzeci mecz z Górą Śląską miał decydować o tym, który zespół awansuje do kolejnej rundy. Mimo, że do awansu wystarczał nam nawet remis, nasza drużyna od początku meczu z impetem zaatakowała przeciwnika i szybko objęła prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:0 (bramki: Krzysztof Wiktorowicz 4, Kamil Kabza 3, Kamil Panas). Skład drużyny: Krzysztof Wiktorowicz (kapitan), Kamil Kabza, Jakub Kamiński, Jakub Leonowicz, Patryk Łukaszewski, Patryk Mroczka, Kamil Panas i Jakub Gierakowski. Gratulacje dla chłopaków i liczymy na dobrą grę w następnej rundzie turnieju.


Tomasz Zakrzewski

 

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony