Ranking na najlepszego sportowca gimnazjum

 Ranking na najlepszego Sportowca

Gimnazjum im. Macieja Rataja 2010/11 

 

 Chłopcy

  

 1. Przemysław Salej: 543p

 

1)II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p

2)I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010)12p + 10p = 22p

3)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010) 12p + 10p = 22p

4)II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p

5)Funkcja kapitana drużyny piłki nożnej 10p

6)Udział w Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy 10p

7)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 12p + 10p = 22p

8)I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p

9)III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p

10)Funkcja kapitana drużyny koszykarskiej 10p

11)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p

12)II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p

13)Funkcja kapitana drużyny siatkarskiej 10p

14)II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p

15)II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród)13p + 15p =28p

16)Funkcja kapitana drużyny piłki ręcznej 10p

17)I miejsce w Coca Cola Cup etap Powiatowy (Żmigród, 19.04.2011) 12p + 10p = 22p

18)III miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 12p + 10p = 22p

19) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p

20) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p

21) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p

22) Udział w Finale Wojewódzkim w Streetballu (Wrocław, 28.05.2011) 20p

23) III miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 8p + 10p = 18p

24) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 2. Erwin Łukawy: 502p

 

1)II miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010)13p + 8p = 21p

2)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p

3)II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p

4)I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010) 12p + 10p = 22p

5)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010) 10p + 12p = 22p

6)II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p

7)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p

8)I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p

9)III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p

10)II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p

11)II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród)                    13p + 15p =28p

12)VI miejsce w Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy 10p + 10p = 20p

13)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p

14)II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p

15)I miejsce w Coca Cola Cup etap Powiatowy (Żmigród, 19.04.2011) 12p + 10p = 22p

16) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p

17) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p

18) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p

19) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 3. Piotr Łoskot: 416p

 

1)II miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 6p + 8p = 14p

2)II miejsce w biegu na 1000 m. podczas Ligi LA (Prusice, 24.09.2010) 13p + 10p = 23p

3)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p

4)VII miejsce w biegu na 1000 m. podczas Mistrzostw woj. Dolnośląskiego Gimnazjów Ligi LA (Wrocław, 12.10.2010) 12p + 20p = 32p

5)II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p

6)I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010)12p + 10p = 22p

7)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010)                   10p + 12p = 22p

8)II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej(Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p

9)VI miejsce w Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy 12p + 10p = 22p

10)I miejsce w Coca Cola Cup etap Powiatowy (Żmigród, 19.04.2011) 12p + 10p = 22p

11)II miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 13p + 10p = 23p

12)II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych (Głębowice)13p + 10p = 23p

 13) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p

14) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p

15) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p

16) II miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 10p + 10p = 20p

17) II miejsce w 10-km Biegu Smoka kat. OPEN (11.05.2011) 13p + 15p = 28p

 

 4. Kamil Hankiewicz: 362 p

 

1)I miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010)15p + 8p = 23p

2)I miejsce w biegu na 1000 m. podczas Ligi La (Prusice, 24.09.2010) 15p + 10p = 25p

3)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych(29.09.2010) 12p + 10p = 22p

4)V miejsce w biegu na 1000 m. podczas Mistrzostw woj. Dolnośląskiego GimnazjówLigi LA (Wrocław, 12.10.2010) 15p + 20p = 35p

5)II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p

6)I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010)12p + 10p = 22p

7)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010)10p + 12p = 22p

8)II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p

9)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011)                         15p + 10p = 25p

10)I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p

11)II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p

12)II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród)13p + 15p =28p

13)III miejsce w Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy 12p + 10p = 22p

14)III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica)17p + 10p = 27p

 

 5. Michał Dudek: 331p

 

1)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010)10p + 12p = 22p

2)I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010)12p + 10p = 22p

3)II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej(Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p

4)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p

5)I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny)20p + 10p = 30p

6)III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica)17p + 10p = 27p

7)II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p

8)II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród)13p + 15p =28p

9)I miejsce w Coca Cola Cup etap Powiatowy (Żmigród, 19.04.2011) 12p + 10p = 22p

10) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p

11) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p

12) Udział w Finale Wojewódzkim w Streetballu (Wrocław, 28.05.2011) 20p

13) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 6. Łukasz Samiło: 327p

 

1)II miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 13p + 8p = 21p

2)I miejsce w biegu na 300 m podczas Ligi LA (Prusice, 24.09.2010) 15p + 10p = 25p

3)III miejsce w biegu na 1000 m. podczas Mistrzostw woj. Dolnośląskiego Gimnazjów Ligi LA (Wrocław, 12.10.2010) 17p + 20p = 37p

4)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p

5)II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p

6)II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p

7)II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród)13p + 15p =28p

8)I miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 15p + 10p = 25p

9)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych (Głębowice) 15p + 10p = 25p

10) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p

11) I miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 12p + 10p = 22p

12) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 7. Michał Drozd: 304p

 

1)II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p

2)I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010) 12p + 10p = 22p

3)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010) 10p + 12p = 22p

4)II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p

5)I miejsce w Coca Cola Cup etap Powiatowy (Żmigród, 19.04.2011) 12p + 10p = 22p

6)II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p

7)II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród) 13p + 15p = 28p

8) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p

9) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p

10) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p

11) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 8. Konrad Kokora: 267p

 

1)I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010) 12p + 10p = 22p

2)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010) 10p + 12p = 22p

3)II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p

4) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p

5) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p

6)II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p

7)II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród) 13p + 15p = 28p

8) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p

9) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p

10) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 9. Kamil Lewek: 252p

 

1)I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010) 12p + 10p = 22p

2)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010) 10p + 12p = 22p

3)II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p

4)II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p

5)II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród)13p + 15p =28p

6)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p

7)II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p

8)I miejsce w Coca Cola Cup etap Powiatowy (Żmigród, 19.04.2011) 12p + 10p = 22p

9) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p

10) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p

 

 10. Belcarz Maciej: 239p

 

1)IV miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 10p + 8p = 18p

2)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p

3)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011)15p + 10p = 25p

4)I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p

5)III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica)17p + 10p = 27p

6)II miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 13p + 10p = 23p

7)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych (Głębowice)15p + 10p = 25p

8) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p

9) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 11. Mateusz Olikiewicz: 236p

 

1)I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010)12p + 10p = 22p

2)II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej                  (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p

3)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011)15p + 10p = 25p

4)I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p

5)III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica)17p + 10p = 27p

6)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym (Żmigród, 4.03.2011)12p + 10p = 22p

7)I miejsce w Coca Cola Cup etap Powiatowy (Żmigród, 19.04.2011) 12p + 10p = 22p

8) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p

9) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p

 

 12. Daniel Tadeusiak: 226p

 

1)I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010)12p + 10p = 22p

2)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010)10p + 12p = 22p

3)II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej(Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p

4)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p

5)II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p

6)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym (Żmigród, 4.03.2011)          12p + 10p = 22p

7)I miejsce w Coca Cola Cup etap Powiatowy (Żmigród, 19.04.2011) 12p + 10p = 22p

8) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p

9) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p

 

 13. Marcin Wesołowski: 180p

 

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p

2) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p

3) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p

4) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p

5) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p

6)II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p

7)II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród) 13p + 15p = 28p

 

 14. Daniel Andrzejewski: 167p

 

1)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p

2)II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p

3)II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p

4)II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród)13p + 15p =28p

5) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p

6) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 15. Patryk Oltuch: 157p

 

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p

2) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p

3) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p

4) III miejsce w Mistrzostwach Gimnazjum w szachach (Żmigród, 5.03.2011) 8p

5) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach (14.03.2011) 12p + 10p = 22p

6) V miejsce w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w szachach (22.03.2011) 10p + 15p = 25p

7) Udział w Finale Wojewódzkim w Streetballu (Wrocław, 28.05.2011) 20p

 

 16. Bartłomiej Włodarczyk: 153p

 

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p

2) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p

3) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p

4) Udział w Finale Wojewódzkim w Streetballu (Wrocław, 28.05.2011) 20p

5) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 17. Dawid Karyś: 145p

 

1)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p

2)II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p

3)II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p

4)II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród)13p + 15p =28p

5) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 18. Hubert Domaracki: 142

 

1)III miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 12p + 8p = 20p

2)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p

3)II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p

4) II miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 13p + 10p = 23p

5) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych (Głębowice) 12p + 10p = 22p

6) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p

 

 19. Dawid Urban: 119p

 

1)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p

3) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p

4) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 20. Patryk Kopij: 98p

 

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p

2) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p

3) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p

4) VI miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 6p + 10p = 16p

 

 

 21. Przemysław Gradek: 86p

 

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p

2) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p

3) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p

4) X miejsce w Mistrzostwach Gimnazjum w szachach (Żmigród, 5.03.2011) 4p

 

 22. Marcel Naparty: 83p

 

1) II miejsce na Mistrzostwach Województwa w short-tracku (Wrocław, 25.01.2011) 13p + 20p = 33p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p

3) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p

 

 23. Mieczysław Chmielewski: 82p

 

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p

2) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p

3) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p

 

 23. Adrian Górski: 82p

 

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p

2) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p

3) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p

 

 25. Paweł Lewizorowicz: 73p

 

1)VI miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 10p + 8p = 18p

2)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p

3)II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p

 

 26. Mateusz Pietrzak: 72p

 

1)I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010) 12p + 10p = 22p

2)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010) 10p + 12p = 22p

3)II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p

 

 27. Jakub Szatkowski: 60

 

1) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p

2) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p

 

 28. Bartosz Smektała: 59p

 

1) I miejsce w Mistrzostwach Gimnazjum w szachach (Żmigród, 5.03.2011) 12p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach (14.03.2011) 12p + 10p = 22p

3) V miejsce w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w szachach (22.03.2011) 10p + 15p = 25p

 

 29. Damian Poniecki: 57p

 

1) II miejsce w Mistrzostwach Gimnazjum w szachach (Żmigród, 5.03.2011) 10p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach (14.03.2011) 12p + 10p = 22p

3) V miejsce w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w szachach (22.03.2011) 10p + 15p = 25p

 

 30. Grzegorz Celary: 55p

 

1)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p

2)II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p

 

 30. Piotr Tutaj: 55p

 

1)II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p

2)I miejsce w Coca Cola Cup etap Powiatowy (Żmigród, 19.04.2011) 12p + 10p = 22p

 

 

 32. Szymon Paszkiewicz: 50p

 

1)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p

2)II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p

 

 33. Przemysław Mazurek: 33p

 

1) II miejsce na Mistrzostwach Województwa w short-tracku (Wrocław, 25.01.2011) 13p + 20p = 33p

 

 33. Patryk Śron: 33p

 

1) II miejsce na Mistrzostwach Województwa w short-tracku (Wrocław, 25.01.2011) 13p + 20p = 33p

 

 33. Konrad Adamowicz: 33p

 

1) II miejsce na Mistrzostwach Województwa w short-tracku (Wrocław, 25.01.2011) 13p + 20p = 33p

 

 36. Dziadykiewicz Daniel: 25p

 

1)I miejsce w rzucie dyskiem podczas Ligi LA (Prusice, 24.09.2010) 15p + 10p = 25p

 

 37. Tomek Szymków: 22p

 

1) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p

 

 37. Jakub Figura: 22p

 

1)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym (Żmigród, 4.03.2011) 12p + 10p = 22p

 

 37. Przemysław Mejor: 22p

 

1)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p

 

 41. Kamil Matuszak: 16p

 

1) IV miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 6p + 10p = 16p

 

 41. Cyprian Ostromecki: 16p

 

1) V miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 6p + 10p = 16p

 

 43. Konrad Gleń: 15p

 

1) VII miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 5p + 10p = 15p

 

 

 

 

 

 

 

*****************************

 

 

 

 

Dziewczęta

 

 

 

 1. Iza Małecka: 287p

 

1)I miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 15p + 8p = 23p

2)I miejsce w biegu na 600 m podczas Ligi LA (Prusice, 24.09.2010) 15p + 10p = 25p

3)II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica) 10p + 10p = 20p

4)III miejsce w Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy 12p + 10p = 22p

5)I miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 15p + 10p = 25p

6)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych (Głębowice) 15p + 10p = 25

7) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p

8) I miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 12p + 10p = 22p

9) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 2. Klaudia Jagodzińska: 158p

 

1)II miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 13p + 8p = 21p

2)II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica) 10p + 10p = 20p

3)VI miejsce w Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy 10p + 10p = 20p

4)I miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 15p + 10p = 25p

7)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych (Głębowice) 15p + 10p = 25p

8) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 3. Marta Cierpka: 151p

 

1)V miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 10p + 8p = 18p

2)II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica) 10p + 10p = 20p

3)V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p

4)II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 25.01.2011) 10p + 10p = 20p

5)I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Brzeg Dolny) 15p + 15p = 30p

6) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 4. Joanna Jurkowska: 146p

 

1)VIII miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 8p + 8p = 16p

2)II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica)10p + 10p = 20p

3)VII miejsce w Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy 8p + 10p = 18p

4)III miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 12p + 10p = 22p

5) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych (Głębowice) 13p + 10p = 23p

6) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 5. Klaudia Pudłowska: 140p

 

1)I miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 15p + 8p = 23p

2)II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica) 10p + 10p = 20p

3)I miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 15p + 10p = 25p

4)I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych (Głębowice) 15p + 10p = 25p

5) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 6. Emilia Sobolewska: 133p

 

1)V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p

2)II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 25.01.2011) 10p + 10p = 20p

3)I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Brzeg Dolny) 15p + 15p = 30p

4)II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym (Żmigród, 4.03.2011) 10p + 10p = 20p

5) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 7. Agata Jędra: 113p

 

1)V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p

2)II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 25.01.2011) 10p + 10p = 20p

3)I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Brzeg Dolny)15p + 15p = 30p

4) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 8. Marlena Dumin: 97p

 

1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 25.01.2011) 10p + 10p = 20p

2) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Brzeg Dolny) 15p + 15p = 30p

3) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 8. Ewa Suwalska: 97p

 

1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 25.01.2011) 10p + 10p = 20p

2) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Brzeg Dolny) 15p + 15p = 30p

3) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 8. Joanna Habińska: 97p

 

1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 25.01.2011) 10p + 10p = 20p

2) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Brzeg Dolny) 15p + 15p = 30p

3) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 8. Joanna Hordziejewicz: 97p

 

1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 25.01.2011) 10p + 10p = 20p

2) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Brzeg Dolny) 15p + 15p = 30p

3) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 8. Monika Łańczak: 97p

 

1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 25.01.2011) 10p + 10p = 20p

2) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Brzeg Dolny) 15p + 15p = 30p

3) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

 

 13. Magdalena Wojciechowska: 66p

 

1)II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica)10p + 10p = 20p

2)II miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 13p + 10p = 23p

3) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych (Głębowice) 13p + 10p = 23p

 

 14. Alicja Wołoszyn: 53p

 

1) IV miejsce w Mistrzostwach Gimnazjum w szachach (Żmigród, 5.03.2011) 6p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach (14.03.2011) 12p + 10p = 22p

3) V miejsce w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w szachach (22.03.2011) 10p + 15p = 25p

 

 15. Angelika Oltuch: 38p

 

1)IV miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 10p + 8p = 18p

2)II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica) 10p + 10p = 20p

 

 16. Agnieszka Staśkiewicz: 34p

 

1)XI miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 6p + 8p = 14p

2)II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica) 10p + 10p = 20p

 

 17. Anna Wleklińska: 32p

 

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p

2) IV miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 6p + 10p = 16p

 

 17. Natalia Szyszko: 32p

 

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p

2) V miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 6p + 10p = 16p

 

 19. Marcelina Duda: 20p

 

1)II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica) 10p + 10p = 20p

 

 19. Małgorzata Janik: 20p

 

1) II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica) 10p + 10p = 20p

 

 19.Katarzyna Górska: 20p

 

1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym (Żmigród, 4.03.2011) 10p + 10p = 20p

 

 19. Monika Cybulska: 20p

 

1) II miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 10p + 10p = 20p

 

 23. Aleksandra Żygadło: 18p

 

1) III miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 8p + 10p = 18p

 

 

 24. Żaneta Terpic: 16p

 

1) VIII miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 8p + 8p = 16p

 

 24. Agnieszka Wieczorek: 16p

 

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p

 

 24. Alina Łukaszewska: 16p

 

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p

 

 24. Anita Gawłów: 16p

 

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p

 

 24. Karolina Piwowarek: 16p

 

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p

 

 24. Klaudia Jędrzejczyk: 16p

 

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p

 

 24. Aleksandra Żygadło: 16p

 

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p

 

 

Grzegorz Uram

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony
Blowjob