Kolejny sukces naszych piłkarzy

W dniach 4 i 10 listopada nasze gimnazjum gościło najlepsze drużyny piłkarskie z okolicznych powiatów. Braliśmy udział w kolejnych etapach rozgrywek, w których o miano najlepszej rywalizowały wszystkie gimnazja z całego Dolnego Śląska...
---Galeria---
W dniach 4 i 10 listopada nasze gimnazjum gościło najlepsze drużyny piłkarskie z okolicznych powiatów. Braliśmy udział w kolejnych etapach rozgrywek, w których o miano najlepszej rywalizowały wszystkie gimnazja z całego Dolnego Śląska. Najważniejszą wiadomością jest to, że udało nam się awansować do następnej rundy turnieju, która odbędzie się wiosną we Wrocławiu. Będzie to finał strefy wrocławskiej, gdzie oprócz naszej szkoły i gimnazjum nr 2 ze Strzelina rywalizować będą dwie najlepsze drużyny z Wrocławia. Oto wyniki obu turniejów, które odbyły się na naszym „Orliku”: 4.XI.2010 – Eliminacje do Finału Międzypowiatowego: 1. Gimnazjum Milicz – Gimnazjum Siedlec 4:6 2. Gimnazjum Milicz – Gimnazjum Żmigród 1:8 (bramki: K. Hankiewicz 4, E. Łukawy 2, K. Lewek 1, M. Olikiewicz 1) 3. Gimnazjum Siedlec – Gimnazjum Żmigród 1:10 (bramki: K. Hankiewicz 4, P. Salej 4, M. Dudek 1, M. Olkiewicz 1) Awans do kolejnego etapu: Gimnazjum im. M. Rataja w Żmigrodzie 10.XI. 2010 – Finał Międzypowiatowy 1. Gimnazjum Strzelin – Gimnazjum Żmigród 4:1 (bramka: E. Łukawy) 2. Gimnazjum Prusice – Gimnazjum Żmigród 2:4 (bramki: P. Salej 2, M. Dudek 2) 3. Gimnazjum Strzelin – Gimnazjum Prusice 5:4 Awans do kolejnego etapu: Gimnazjum nr 2 ze Strzelina, Gimnazjum im. M. Rataja w Żmigrodzie
Skład naszej drużyny: Kamil Hankiewicz (kapitan), Piotr Łoskot, Kamil Lewek, Michał Drozd, Przemek Salej, Michał Dudek, Erwin Łukawy, Konrad Kokora, Daniel Tadeusiak, Mateusz Olkiewicz. Gratulujemy naszym piłkarzom! Tomasz Zakrzewski
---Galeria---
Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony