Kolejne złoto dla koszykarzy

Reprezentacja koszykarzy naszego gimnazjum odniosła największy sukces w historii szkoły i zwyciężyła w eliminacjach do Finału Międzypowiatowego Dolnośląskiej Gimnazjady młodzieży. Zawody odbyły się 10 stycznia w Brzegu Dolnym. W turnieju oprócz naszej szkoły i gospodarzy, wystąpił zespół ze Środy Śląskiej. W pierwszym spotkaniu nasz zespół zwyciężył z gimnazjum ze Środy Śląskiej dość łatwo, bo 33:22. Kolejny mecz z gospodarzami, gimnazjum z Brzegu Dolnego okazał się meczem o wszystko, tylko zwycięzca awansował do dalszego etapu rozgrywek. Po bardzo zaciętym spotkaniu, pełnym walki i kontrowersyjnych decyzji sędziowskich, ostatecznie to nasz zespół okazał się lepszy. Wynik meczu 19:15. Dzięki temu zwycięstwu awansowaliśmy do Finału Międzypowiatowego, który odbędzie się już w czwartek w Oleśnicy. Skład naszej drużyny: Przemek Salej (kapitan), Łukasz Tobera, Michał Dudek, Bartek Włodarczyk, Patryk Oltuch, Kamil Hankiewicz, Erwin Łukawy, Jakub Żukowski, Przemek Gradek, Mieciu Chmielewski , Marcin Wesołowski, Patryk Kopij, Mateusz Olikiewicz, Maciej Belcarz i Arek Górski.
Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony