Olimpiada o Puchar Burmistrza

aPoznaliśmy zwycięzców zawodów o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród, dziś publikujemy osiągnięcia indywidualne. Więcej informacji wewnątrz newsa...

Klasyfikacja indywidualna
Konkurencja Szkoła Uczestnicy Wynik Miejsce

 

100 m Chłopcy

Żmigród

Janik Andrzej

Cizio Mateusz

14,04

14,2

I

III

 Korzeńsko

Kempa Krzysztof

Rupociński Hubert

14,13

14,35

II

 

 Radziądz

Stąporek Jakub

Hupa Adrian

14,8

14,67

 Powidzko

Miziniak Mateusz

Pęcherski Wiktor

14,72

15,35

 IV

 

 Barkowo

Cisek Łukasz

Leonowicz Jakub

17,7

14,84

 

V

 100 m Dziewczęta  Powidzko

 Adamczyk Gabriela

Rękas Kinga

15,14

17,4

I

 

 Korzeńsko

Podlewska Agata

Samiło Aleksandra

15,86

16,9

III

 

 Żmigród

Włodarczyk Patrycja

Małys Marzena

16,1

15,5

 

II

 Barkowo

Hossa Katarzyna

Masternak Agata

18,0

17,2

 

IV

 Radziądz

Paraszczyn Kamila

Słomińska Amelia

18,8

17,5

 

V

 Skok w dal Chłopcy Żmigród

Cizio Mateusz

Janik Andrzej

4,46

4,36

II

 Powidzko

Miziniak Mateusz

Pęcherski Wiktor

3,95

3,56

III

IX

 Radziądz

Stąporek Jakub

Kuriata Bartosz

3,80

3,60

IV

VII

 Korzeńsko

Kempa Krzysztof

Gawłów Wiktor

3,76

3,75

V

VI

 Barkowo

Arnastowicz Michał

Leonowicz Jakub

3,60

3,57

VII

VIII

 Skok w dal Dziewczęta Żmigród

Ostromecka Natalia

Małys Marzena

3,67

3,65

I

II

 Powidzko

Adamczyk Gabriela

Rękas Kinga

3,23

2,90

III

VII

 Barkowo

Hossa Katarzyna

Matusiak Maja

3,22

2,76

IV

VII

 Korzeńsko

Podlewska Agata

Samiło Aleksandra

3,12

3,0

V

VI

 Radziądz

Rutkowska Dominika

Rospondek Julia

2,90

2,64

VII

IX

 Piłka lekarska chłopcy Barkowo

Arnastowicz Michał

Piwowarski Jakub

10,0

7,10

I

X

 Powidzko

Miziniak Mateusz

Jasiński Krystian

9,80

8,25

II

VII

 Żmigród

Krzeszowski Michał

Poprawa Łukasz

9,25

8,10

III

VIII

 Radziądz

Hupa Adrian

Kuriata Bartosz

9,20

7,40

IV

IX

 Korzeńsko Kieliszczyk Oskar 9,0 V
 Piłka lekarska dziewcząt Korzeńsko

Szymków Agata

Grębowska Alicja

8,90

7,50

I

II

 Powidzko

Włodarczyk Dominika

Rękas Kinga

7,10

6,87

III

V

 Żmigród

Małys Aneta

Małys Paulina

7,05

6,30

IV

VIII

 Barkowo

Hossa Katarzyna

Szajek Wiktoria

6,44

6,40

VI

VII

 Radziądz

Rutkowska Dominika

Bogumił Karolina

6,04

5,65

IX

X

 

Siatkówka:

1. Korzeńsko

2. Powidzko

3. Żmigród

4. Barkowo

5. Radziądz

 

Piłka nożna:

1. Żmigród

2. Powidzko

3. Radziądz

4. Korzeńsko

5. Barkowo

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Żmigród - 43 pkt

2. Powidzko - 36 pkt

3. Korzeńsko - 31 pkt

4. Radziądz - 21 pkt

5. Barkowo - 19 pkt

 

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony
Blowjob