Ruszamy z halówką! ;)

Jak większość z Was już wie ruszył nowy sezon Mistrzostw Gimnazjum w piłce nożnej halowej. Po zapisach, rozlosowaniu grup i stworzeniu pierwszego terminarza mogliśmy się cieszyć z powrotu piłkarzy do zmagań na długich przerwach...

. . . : : : G A L E R I A : : : . . .

Pierwszy mecz został rozegrany w środę 16 października i zmierzyły się w nim klasy IId i IIc. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla klasy IId, jednak jak bardzo był nerwowy niech świadczy fakt wtargnięcia trenera na boisko w przerwie pomiędzy połowami ;)

Dziś zmierzyły się ze sobą klasy pierwsze, a dokładniej Ie i Ib. Mecz był widowiskowy a wynik zmieniał się co chwila. Na początku meczu przewagę mieli piłkarze Ie, co poskutkowało strzeleniem bramki przez Bartka Walczaka. Pomimo utraty bramki klasa Ib nie poddała się i po pięknych dwóch kontrach udało jej się strzelić dwa gole. Na tym jednak nie zakończyło się strzelanie tego dnia, bo już po kilku minutach dwukrotnie ponownie wpisał się na listę Bartek Walczak i gdy wszystko wskazywało już na spowolnienie gry kolejne gole strzelił Adrian Kwiecień. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla klasy Ie. A oto jeszcze kilka ujęć z meczu, być może jutro powstanie więcej.

Jeszcze raz wielkie dzięki za kibiców, z roku na rok co raz bardziej nas zaskakujecie :) transparenty, bębny, syreny-tylko tak dalej :)

A już jutro kolejna runda zmagań. W meczu spotkają się klasy IIId i IIIf. Zapraszamy do kibicowania wszystkich uczniów, oraz nauczycieli :)