Jesteś tutaj: Strona głównaSportPiłkarze ze złotymi medalami

Piłkarze ze złotymi medalami

aaW piątek 8 grudnia w Zawonii odbyły się Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w piłce nożnej halowej chłopców. Nasza drużyna w świetnym stylu rozegrała cały turniej i z kompletem zwycięstw zajęła pierwsze miejsce. 

W meczach grupowych pokonaliśmy Trzebnicę 6:0 i Prusice 2:1, aw półfinale nie daliśmy żadnych szans gimnazjum z Czeszowa, wygrywając aż 8:0! Wielki finał to rywalizacja naszej drużyny z gospodarzami całego turnieju, czyli zespołem z Zawonii. I w tym meczu okazaliśmy się bezkonkurencyjni, zwyciężając 4:1.

Skład zwycięskiej drużyny: Krzysztof Wiktorowicz (kapitan), Dawid Konopka, Miłosz Krawczyk, Patryk Łukaszewski, Jakub Kamiński, Kamil Rękas, Jakub Duczemiński, Olaf Eliasz, Patryk Świątek, Łukasz Puszko. Gratulacje!!!

                                                                       Tomasz Zakrzewski

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony