Jesteś tutaj: Strona głównaSportBiegi przełajowe o Puchar Święta Sadów

Biegi przełajowe o Puchar Święta Sadów

aaaW środę 27 września uczniowie z Zespołu Szkół Dwujęzycznych wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych w Trzebnicy. Tradycyjnie już w zawodach walczyliśmy o najwyższy stopień podium....

. . . : : : G A L E R I A : : : . . .

Nasi Reprezentanci rozpoczęli zmagania nieśmiało. W kategorii dziewcząt z klas drugich nie udało nam się stanąć na podium, jednakże wszystkie nasze Reprezentantki zajęły miejsca w czołówce. Najwyżej sklasyfikowana została Ewa Szuba tuż przed Martą Nalotą. Wśród chłopców z tego samego rocznika bezkonkurencyjny okazał się natomiast Hubert Rupociński, który pewnie wygrał swój bieg. Tuż za podium znalazł się Adam Masztalerz.

Wśród dziewcząt z rocznika 2002 pierwsze miejsce zajęła Weronika Bielak, natomiast trzecie miejsce na podium przypadło Patrycji Adamiszyn. U chłopców bój o medale rozegrał się pomiędzy naszymi Reprezentantami, gdyż siedem najlepszych wyników należało właśnie do nich. Ostatecznie zwyciężył Jakub Leonowicz, przed Jakubem Kamińskim i Maćkiem Świątkiem.

Po uroczystej dekoracji zwycięzców indywidualnych przyszła pora na klasyfikację zespołową. Po tak świetnych startach nie było żadnej niespodzianki i pewnie zwyciężyliśmy przed Trzebnicą i Zawonią. Wszystkim zawodnikom gratulujemy świetnych startów. A już za tydzień kolejne zmagania biegaczy - tym razem w biegach sztafetowych.

 

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony