Jesteś tutaj: Strona głównaRekrutacje na zajęcia dodatkowe z Europejskiego Funduszu SpołecznegoNabór uczniów do projektu "Ekologia" - grupa 1 i 2, w latach szkolnych 2011/12, 2012/13

Nabór uczniów do projektu "Ekologia" - grupa 1 i 2, w latach szkolnych 2011/12, 2012/13

Zapraszamy uczniów do udziału w projekcie „Ekologia”. Projekt realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu Państwa pod nadzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach Priorytetu III Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – Wysoka jakość systemu oświaty, działanie 3.5. – projekty innowacyjne.

Grupą odbiorców są uczniowie, którzy dzięki nowoczesnej metodzie nauczania będą mogli kształtować i rozwijać kompetencje, zwłaszcza poprzez możliwość realizacji eksperymentów naukowych o interdyscyplinarnym charakterze.

Zachęcamy do zapoznania się z dokładniejszymi informacjami, które dostępne są w dołączonych dokumentach do pobrania oraz na stronie www.innowacyjnyekolog.pl,  jak również u opiekunów grup: p. Jadwigi Syrko-Bolaczek, p. Moniki Żurek oraz koordynatora szkolnego projektu  p. Anny Wołoszyn.

  • Deklaracja uczestnictwa w projekcie PDF, DOC

  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych PDF, DOC
  • Zgoda na udział w projekcie  PDF, DOC

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony