Jesteś tutaj: Strona głównaOsiągnięcia uczniówOsiagnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011

Osiagnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011

ROK SZKOLNY 2010/ 2011

 

PRZEDMIOTOWE

REGIONALNE

WOJEWÓDZKIE

POWIATOWE  

I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym "Ratamaga"-  Michał Dudek

III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim - Aleksandra Klimkowska

I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim – Kordian Kuczniak 

I miejsce w Powiatowy Konkursie Recytacji Poezji Anglojęzycznej - Kordian Kuczniak 

II miejsce w Powiatowy Konkursie Recytacji Poezji Anglojęzycznej – Alicja Ostrowska

I miejsce w IX Powiatowym Turniej Reportażu  - Marlena Dumin

II miejsce w IX Powiatowym Turniej Reportażu -  Monika Olejniczak

III miejsce w IX Powiatowy Turniej Reportażu - Justyna Wichłacz

I miejsce w X Powiatowym Turnieju „ Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego” - Marcel Naparty, Jakub Adamowicz, Monika Olejniczak

I miejsce w  V Powiatowym Konkursie Przekładu z Języka Angielskiego:- Mariusz Muller

II miejsce w V Powiatowym Konkursie Przekładu z Języka Angielskiego:- Anita Korzeń

III miejsce w V Powiatowym Konkursie Przekładu z Języka Angielskiego:- Mateusz Pietrzak

Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej w Szczecinie -Marcel Naparty

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej w Szczecinie - Agnieszka Staśkiewicz

I miejsce w powiatowym konkursie „Mistrz klawiatury” - Mariusz Muller

II miejsce w powiatowym konkursie „ Mistrz klawiatury” - Bartek Walentynowicz

III miejsce w X Konkursie Literackim „ Sienkiewicza znać i czytać warto” – Anna Bąk, Natalia Zielińska, Małgorzata Kuracińska

ARTYSTYCZNE

REGIONALNE

WOJEWÓDZKIE

 II miejsce w V Dolnośląskim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej:

P. Fita, A. Łyczko, K. Kurek, I. Pawłowska, P. Łopatka

POWIATOWE

III miejsce Festiwal Piosenki Miłosnej w Miliczu - Patrycja Pękowska  

SPORTOWE

REGIONALNE

WOJEWÓDZKIE

V miejsce w Mistrzostwach strefy Wrocławskiej w szachach: Alicja Wołoszyn, Patryk Oltuch, Bartek Smektała, Bartek Zagórski, Damian Poniecki,

 II miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w short tracku: Przemysław Mazurek, Patryk Śron, Marcel Naparty, Konrad Adamowicz, Patryk Kopij, Bartek Walentynowicz

 

POWIATOWE

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Trzebnickiego w szachach: Alicja Wołoszyn, Patryk Oltuch, Bartek Smektała, Bartek Zagórski, Damian Poniecki,

 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Trzebnickiego w koszykówce: Przemek Salej, Łukasz Tobera, Michał Dudek, Bartek Włodarczyk, Patryk Oltuch, Kamil Hankiewicz, Erwin Łukawy, Jakub Żukowski, Przemek Gradek, Mieczysław Chmielewski , Marcin Wesołowski, Patryk Kopij, Mateusz Olikiewicz, Maciej Belcarz i Arek Górski.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Trzebnickiego w piłce nożnej: Kamil Hankiewicz, Piotr Łoskot, Kamil Lewek, Michał Drozd, Przemek Salej, Michał Dudek, Erwin Łukawy, Daniel Tadeusiak, Mateusz Pietrzak, Konrad Kokora.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Trzebnickiego w siatkówce: Przemek Salej, Kamil Lewek, Erwin Łukawy, Dawid Urban, Daniel Andrzejewski, Daniel Tadeusiak, Dawid Karyś,
Dawid Kokora, Szymon Paszkiewicz, Marcin Wesołowski, Marcel Naparty,

I miejsce w eliminacjach do Finału Międzypowiatowego w siatkówce: Agata Jędra, Marlena Dumin, Ewa Suwalska, Asia Habińska, Emila Sobolewska, Marta Cierpka, Monika Łańczak, Asia Hordziejewicz

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Trzebnickiego w tenisie stołowym: Daniel Tadeusiak, Mateusz Olikiewicz, Jakub Figura

II  miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w biegach sztafetowych:  Piotr Łoskot, Przemysław Salej, Michał Drazd, Grzegorz Celary, Kamil Hankiewicz, Hubert Domaradzki, Erwin Łukawy, Paweł Lewizorowicz, Piotr Tutaj, Łukasz Samiło, Dawid Urban;

II miejsce w biegu o puchar „Święta Sadów” - Klaudia Jagodzińska  

I miejsce w biegu o puchar „Kocich Gór”- Klaudia Jagodzińska 

I miejsce w biegu o puchar „Święta Sadów” - Klaudia Pudłowska

 I miejsce w biegu o puchar „Kocich Gór” - Klaudia Pudłowska

II  miejsce w biegu o puchar „Święta Sadów” - Erwin Łukawy

III miejsce w biegu o puchar „Święta Sadów” - Hubert Domaracki
II miejsce w biegu o puchar „Kocich Gór”  - Hubert Domaracki

I miejsce w biegu o puchar „Święta Sadów” -  Izabela Małecka
I miejsce w biegu o puchar „Kocich Gór” -  Izabela Małecka
III  miejsce w Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy Izabela Małecka

I miejsce w biegu o puchar „Święta Sadów” - Kamil Hankiewicz
III miejsce w Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy - Kamil Hankiewicz

II miejsce w biegu o puchar „Święta Sadów” -  Łukasz Samiło
I miejsce w biegu o puchar „Kocich Gór”  - Łukasz Samiło

II miejsce w biegu o puchar „Kocich Gór” -  Piotr Łoskot

III miejsce w biegu o puchar „Kocich Gór” - Przemek Salej

II miejsce w biegu o puchar „Kocich Gór” - Magdalena Wojciechowska

II miejsce w biegu o puchar „Kocich Gór” - Maciek Belcarz

III miejsce w biegu o puchar „Kocich Gór”  - Joanna Jurkowska

I miejsce w Lidze Lekkoatletycznej w Prusicach : Kamil Hankiewicz, Piotr Łoskot, Łukasz Samiło, Piotr Jabłoński, Cisło, Michał  Bohenek, Kuba Witkowski, Michał Dudek, Bartek Kołodyński, Adam Malisiewicz, Dawid Urban, Hubert Domaracki, Erwin Łukawy, Piotr Tutaj

 

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony