Jesteś tutaj: Strona głównaO szkoleRobet Kolebuk - laureatem nagrody Żmigrodzki Smok Sukcesu

Robet Kolebuk - laureatem nagrody Żmigrodzki Smok Sukcesu

Robert KolebukMiło nam poinformować społeczność szkolną, że podczas balu charytatywnego 14 lutego 2009 roku w Zespole Placówek Kultury wicedyrektor szkoły i germanista - Robert Kolebuk otrzymał prestiżową nagrodę Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu. Jest to pierwsza edycja konkursu, który ma na celu promowanie aktywnych i odnoszących sukcesy osób, firm i organizacji działających na terenie naszej gminy. Nagrody przyznawane będą rokrocznie osobom lub stowarzyszeniom i firmom liczącym się w skali naszej gminy ale i całego regionu.

Nagrody przyznawane zostały w trzech kategoriach:
• Biznes
• Sport, Turystyka, Kultura, Oświata
• Działalność Społeczna (Organizacja Pozarządowa)

Warto dodać, że w kategorii sport, kultura, oświata zostali także nominowani z naszej szkoły - Grażyna Łysikowska oraz Anna Wołoszyn

Statuetki zostały zaprojektowane i wykonane przez artystę Marka Barona, którego dzieła trafiły już w ręce m.in. zwycięzców turnieju "Pekao Open", plebiscytu "Polityk Roku" oraz "Nagrody Gospodarczej Prezydenta". Twórca zafascynowany jest ruchem i ekspresją, próbą jej uchwycenia w kamieniu. Na specjalne zamówienie władz samorządowych dla żmigrodzian przygotował smoka oplatającego basztę.

Nominatów a później zwycięzców poszczególnych kategorii typuje Kapituła Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu, której członkowie reprezentują organizacje społeczne, parafie, radę miejską i samorząd lokalny, niezależne media i biznes.
Skład kapituły:
• ks. Andrzej Majchrzak – Parafia Pw. Św. Jana Chrzciciela w Powidzku
• Jan Czyżowicz – Przewodniczący Rady Miejskiej w Żmigrodzie
• Franciszek Bieniek – właściciel firmy "Jafra"
• Mirosław Uruski – Komendant ZHP w Żmigrodzie
• Daniel Długosz – NOWa Gazeta Trzebnicka
• Wojciech Smoliński – Sekretarz Gminy Żmigród

Robertowi Kolebukowi gratulujemy docenienia i apelujemy: może już czas zamieszkać na Ziemi Żmigrodzkiej!

eco

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony