IV edycja konkursu "Wrzuć kurs"

13 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w IV edycji konkursu"Wrzuć kurs" w ramach projektu "Uczeń online".
Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszam, że Karolina Zazulczak (133 pkt) oraz Alicja Bagińska (120 pkt) z klasy 2B uzyskały tytuły Laureatek, otrzymując nagrody I stopnia.

Serdecznie gratulujemy!

 • Tytuł pracy konkursowej Karoliny Zazulczak to: „Równania i nierówności”. Zapraszamy do kursu osoby, które mają problem z rozwiązywaniem równań. W tym kursie można dowiedzieć się do czego służą równaniaoraz jak rozwiązywać równania. Pojawiają się również procenty w zadaniach tekstowych. Można nauczyć się poprawnie przekształcać wzory.  Zapraszamy do zapisania się na kurs.
  http://www.supermemo.net/course/44689

  Karolina przygotowała również kurs pn. „Długość okręgu i pole koła”, w którmy można nauczyć się rozróżniać koło i okrąg, obliczać długość okręgu, pole koła, długość łuku i pole wycinka oraz poznać liczbę Pi. Zapraszamy do zapisania sie na kurs Karoliny.
  http://www.supermemo.net/course/48681

  Trzecia praca konkursowa Karoliny dotyczy zagadnień z biologii pn. "Jak jesteśmy zbudowani? Cz.1 Aparat ruchu".Przygotował kurs dotyczący budowy szkieletu człowieka, chorób aparatu ruchu. Wszystkie rysunki wykonała samodzielnie. Nakręciła własny filmy o budowie szkieletu człowieka. Fotografie wykonywała i film nakręciła w naszym Gimnazjum w sali biologii. Na końcu kursu znajduje się test (egzamin) sprawdzający wiedzę kursanta z prezentowanego materiału. Wykorzystała w swoich ćwiczeniach różnorodne narzędzia udostępnione na platformie supermemo.net. Zapraszamy do zapisania się na kurs.
  http://www.supermemo.net/course/48809

 • Materiał w kursie Alicji Bagińskiej dotyczy potęgowania liczb. Został przedstawiony w siedmiu rozdziałach: Potęga o wykładniku całkowitym naturalnym, Iloczyn i iloraz potęg o jednakowych podstawach, Potęgowanie potęgi, Potęgowanie iloczynu i ilorazu, Działania na potęgach, Potęga w wykładniku całkowitym ujemnym. Na poszczególnych slajdach opisała temat, a następnie trafnie dobrała zadania ćwiczeniowe. Nie pominęła zagadnień dotyczących porównywanie potęg. Ciekawostką kursu jest umieszczony film dotyczący potęgowania kwadratów liczb. Zapraszamy gimnazjalistów do zapisania się na kurs Alicji "Potęgi" 
  http://www.supermemo.net/course/44887

 

 

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony