Wakacje 2015 z projektem "Uczeń online"

Gratulujemy 9 uczniom klasy 3B realizujących projekt "Uczeń online", zakwalifikowania się na obóz naukowy "Jastrzębia Góra 2015". Obóz odbędzie się w dniach 4 – 15.07.2015 roku.

Życzymy miłego wypoczynku i wielu atrakcji!

Lista uczniów zakwalifikowanych na obóz:

Załączniki:
Pobierz plik (KARTA_MEN.pdf)KARTA_MEN.pdf[ ]79 kB
Czytaj więcej: Wakacje 2015 z projektem "Uczeń online"

Filmy "Uczeń online"

Inspiracja, twórczość, wiedza, pasja - wszystko to zawierało się w cyklu warsztatów filmowych prowadzonych podczas obozu z projektu „Uczeń online” przez EMPIRIAFILM. Zapraszam do oglądnięcia filmów nakręconych i zmontowanych samodzielnie przez uczniów naszego Gimnazjum, uczestników obozu w Białym Dunajcu.

Czytaj więcej: Filmy "Uczeń online"

Prace uczniów w projekcie „Uczeń online”

W ramach projektu „Uczeń online”, realizowanego w naszej szkole od 2011 roku, uczniowie pracują na platformie edukacyjne oraz projektują własne kursy e-learningowe. Uczestnicy grup projektowych „Uczeń online” przygotowali już 176 własnych kursów, 80% prac dotyczy zagadnień z zakresu matematyki. Zapraszam na dwa kursy z nieco innej wakacyjnej kategorii: Radka Zazulczak kl.2B „W świecie mobilnych technologii - co to jest smartfon?” oraz Marcela Pursch kl.3B. „Kurs o Turcji”.

Czytaj więcej: Prace uczniów w projekcie „Uczeń online”

Relacje z obozu "Uczeń online"

W dniach 17-28.08.2014r. w Białym Dunajcu odbył się kolejny obóz dla uczestników projektu uczeń-online. Naszą szkołę reprezentowała najliczniejsza grupa uczniów w składzie: Adrianna Pogoda, Marta Załanowska, Konrad Bagiński, Bartłomiej Ostromecki, Błażej Jackowiak, Radosław Zazulczak, Mikołaj Waszkiewicz, Andrzej Szymków, Karolina Zazulczak, Alicja Bagińska oraz Weronika Wojtkowiak.
Podczas obozu mieliśmy okazję zwiedzić najciekawsze miejsca w Zakopanem oraz jego okolice. Zorganizowane zostały również wycieczki całodniowe:

Czytaj więcej: Relacje z obozu "Uczeń online"

Wakcje 2014 z projektem "Uczeń online"

Po roku pracy w programie „Uczeń online” najbardziej aktywni uczestnicy z całej Polski są nagradzani bezpłatnymi dwutygodniowymi obozami naukowi. Obóz odbędzie się  w terminie od 17 do 28 sierpnia 2014. Na liście rankingowej na OBÓZ 2014 w Białym Dunajcu znalazło się aż 13 uczniów z naszego Gimnazjum!

Zakwalifikowani na obóz to:

  • Zazulczak Karolina, Bagińska Alicja, Wojtkowiak Weronika, Pursch Marcel, Szymków Andrzej - klasa 3B
  • Zazulczak Radosław, Jackowiak Błażej, Borkowski Dominik, Bagiński Konrad, Pogoda Ada, Załanowska Marta, Ostromecki Bartłomiej, Waszkiewicz Mikołaj - klasa 2b

Życzymy miłego wypoczynku i wielu atrakcji!

Czytaj więcej: Wakcje 2014 z projektem "Uczeń online"

Strona 1 z 5

Początek strony