Jesteś tutaj: Strona głównaNaukaProjektyProjekty unijnePodsumowanie II Oławskich Dni Informatyki

Podsumowanie II Oławskich Dni Informatyki

2011 12 10 o dni infW dniu 10.12.11 w Oławie odbyło się Podsumowanie II Oławskich Dni Informatyki (prowadzonych przez naszego kolegę Mariana Sobczyk). Na podsumowaniu znaleźli się m.in. Agnieszka Staśkiewicz z kl. 3a, oraz Tomasz Staśkiewicz- absolwent naszego gimnazjum.

W dalszej części newsa - relacje Agnieszki i Tomka z Oławskich Dni Informatyki.

W tym czasie mogliśmy usłyszeć 2 bardzo ciekawe wykłady.
    Pierwszy z nich wygłosił główny administrator serwisu dobreprogramy.pl Wojciech Kowasz, z którego dowiedzieliśmy się dużo interesujących rzeczy na temat zarządzania tak ogromym portalem. Również podczas wykładu można było wygrać nagrody, odpowiadając na zadane pytania.
    Drugi wykład wygłoszony przez Krzysztofa Dolińskiego dotyczył zarabiania w internecie. Poznaliśmy mnóstwo sposobów na legalny, realny i sprawdzony zarobek.
    Po wykładach zostaliśmy zaproszeni przez szefa na prezentację 18-letniego laptopa  wraz z systemem Windows 3.11. Zobaczyliśmy też grę Need For Speed Special Edition 2, która spełnia wymagania komputera.
    Oprócz wykładów odbył się turniej gry na konsoli Xbox360 Kinect, w którym Agnieszka, Tomek oraz Aleksandra Plaszczyk (uczestniczka projektu Szlifowanie Diamentów) sprawdzili swoje umiejętności. Wymienione powyżej osoby grały w m.in.: kręgle,lekkoatletykę oraz tenis stołowy i zajęły podium w tych dyscyplinach.
    Organizatorzy zapewnili również dla gości ciepłe posiłki i słodki poczęstunek.  

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony