Nasza ekipa filmowa na baszcie

Dzisiaj wybrzmiał ostatni klaps na planie filmu fabularnego "Legenda o żmigrodzkim smoku". Film ten jest kręcony przez ekipę uczniów Gmnazjum im. Macieja Rataja oraz Szkoły Podstawowej im. B. Chrobrego w Żmigrodzie w ramach międzyszkolnego projektu realizowanego zgodnie z założeniami "Szkoły z klasą 2.0". Koordynatorką projektu jest Katarzyna Waryas-Kolebuk. 

 

 

Mimo mroźnej pogody kręcenie poszczególnych ujęć przebiegało bez zakłóceń. Po znalezieniu odpowiedniej lokalizacji dla poszczególnych scen ekipa zabrała się do nagrywania. Samo kręcenie odbywało się partiami, ponieważ młodzi aktorzy musieli się co jakiś czas ogrzać w pobliskiej baszcie, w która także użyczyła nam swoich pomieszczeń do zdjęć. Operatorem kamery był Robert Kolebuk, zaś twórcami kostiumów sami aktorzy.

Praca szła sprawnie, ponieważ wcześniej odbyła się cała seria prób, na których dopracowane zostały szczegóły ruchu scenicznego.

Dzięki żmigrodzkiej pizzerii "Sjesta" mogliśmy liczyć na ciepły posiłek w czasie kręcenia zdjęć. Bardzo dziękujemy!!! Było pyszne... ;-)

Podsumowanie naszego projektu nastąpi tuż po feriach zimowych. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy!

==========================

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (1)
1piątek, 31, styczeń 2014 17:49
Aleksandra Nogała
Oliwia to TY ??? Z niecierpliwością czekam na efekt Waszej pracy.
Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony