Giełda projektów "Szkoły z klasą 2.0"

W czwartek (21.11.2013) odbyła się w Gimnazjum im. Macieja Rataja giełda projektów w ramach ogólnopolskiej akcji "Szkoła z klasą 2.0". Nasze gimnazjum w samej akcji bierze udział już po raz czwarty, ale w tym roku nowością jest fakt, że projekty z użyciem technologii informacyjno-komunikacyjnych będą realizowane we współpracy z uczniami Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie.

 

Właśnie z myślą o młodszych kolegach naszych uczniów zorganizowana była giełda projektów. Po przybyciu nasi goście zostali powitani przez panią dyrektor Katarzynę Lech. Następnie głos zajęła pani Katarzyna Waryas-Kolebuk, która jest szkolnym koordynatorem akcji "Szkoła z klasą 2.0". W krótkiej prelekcji wyjaśniła wszystkim obecnym założenia "Szkoły z Klasą 2.0" oraz przybliżyła projekt, który będzie realizowała grupa uczniów pod jej kierunkiem.

Jako kolejni wystąpili wszyscy pozostali nauczuciele prowadzący projekty, którzy także informowali o celach projektowych swoich grup zadaniowych.

Ostatnim i najważniejszym punktem było zwiedzanie przez uczniów szkoły podstawowej wszystkich siedmiu stanowisk i zapisywanie się do projektów.

Przypominamy, że zapisy trwają do podziedziałku. Zapisywać można się w gimnazjum, gdzie w szkolnym hallu nadal wystawiona jest ekspozycja, która obrazuje cele i zadania wszystkich projektów.

::: SZCZEGÓŁY NA TEMAT PROJEKTÓW (LINK) :::

Jeszcze raz zapraszamy wszystkich uczniów SP do współpracy. 

::: GALERIA ZDJĘĆ (LINK) :::

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony