Jesteś tutaj: Strona głównaMuzyka i śpiewSixteen Records u burmistrza

Sixteen Records u burmistrza

W piątek 15 czerwca zespół SIXTEEN RECORDS wraz ze swoim opiekunem Robertem Kolebukiem gościł w żmigrodzkim ratuszu na zaproszenie burmistrza Żmigrodu Roberta Lewandowskiego, który w ten sposób chciał z jednej strony docenić fakt zakwalifikowania zespołu do występu na Dolnośląskiej Gali Talentów, a z drugiej pogratulować jednej z wokalistek zespołu Paulinie Łopatce zdobycia I miejsca na Międzynarodowym Festiwalu w Trstenie na Słowacji.

 

Wszystkie dziewczęta z SIXTEEN RECORDS otrzymały od burmistrza specjalny list gratulacyjny i muzyczny upominek. W rozmowie z ratajowymi wokalistkami burmistrz Lewandowski pogratulował wszystkim dotychczasowych sukcesów artystycznych i życzył dalszych na kolejnym ponadgimnazjalnym etapie edukacji. Resztę spotkania zajęły miłe wspomnienia na temat najważniejszych występów i osiągnięć zespołu, a także ogólne refleksje dotyczące polskiej oświaty.

Dla piątki wokalistek był to bardzo miły akcent na zakończenie ich przygody z projektem SIXTEEN RECORDS. Przygoda ta trwała trzy lata i obfitowała w wiele sukcesów i podniosłych chwil. Pięć uczennic stanowiących dzisiaj ten znany w żmigrodzkim środowisku lokalnym zespół zespół to już ostatnia grupa uczestnicząca w projekcie, która opuszcza nasze gimnazjum. Za kilka dni zaczną na poważnie planować swoją dalszą edukację. Powodzenia, dziewczyny i dzięki za wszystko! R.K.

::: Galeria zdjęć :::
Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony