Ranking na Najlepszego Sportowca Gimnazjum 2012/13

Ranking na Najlepszego Sportowca
Gimnazjum im. Macieja Rataja
w Żmigrodzie w roku szkolnym 2012/13

 


Chłopcy:


1. Tomek Szymków: 396p


1) I miejsce w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 15p + 10p = 25p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p
3) IV miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10p + 20p = 30p
4) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Zawonia) 6p + 10p = 16p
5) I miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2012 r) 15p + 15p = 30p
6) IV miejsce w Mistrzostwach Gimnazjum w szachach 8p
6) II miejsc w Mistrzostwach Powiatu w szachach (Trzebnica, 11.03.2013 r.) 10p + 10p = 20p
7) IV miejsce w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w szachach (Wrocław) 10p + 15p = 25p
8) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Żmigród) 12p + 10p = 22p
9) I miejsce w biegach przełajowych o Puchar „Kocich Gór” 15p + 10p = 25p
10) I miejsce w biegu na 1000 m podczas Indywidualnych Mistrzostw uczniów Gimnazjów w LA (Wrocław) 20p + 15p = 35p
11) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej chłopców 12p + 10p = 22p
12) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej chłopców 13p + 15p = 28p
13) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 10p = 25p
14) I miejsce w III rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród) 15p + 15p = 30p
15) IX miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup (Wrocław) 10p + 15p = 25p
16) Kapitan drużyny piłkarskiej 10p


2. Michał Klimkowski: 390p

1) IV miejsce w biegu na 1000m (Wrocław, 22.09.2012 r.) 18p + 20p = 38p
2) II miejsce w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 13p + 10p = 23p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p
4) IV miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10p + 20p = 30p
5) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Zawonia) 6p + 10p = 16p
6) III miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2012 r) 12p + 15p = 27p
7) I miejsce w biegu WOŚP (Żmigród, 13.01.2013 r) 12p + 1p = 13p
8) II miejsce w Mistrzostwach Gimnazjum w szachach 10p
8) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach (Trzebnica, 11.03.2013 r.) 10p + 10p = 20p
9) IV miejsce w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w szachach (Wrocław) 10p + 15p = 25p
10) XIII miejsce w Dolnośląskim Finale biegów przełajowych (Oleśnica, 20.04.2013 r.) 12p + 17p = 29p
11) I miejsce w biegach przełajowych w Głębowicach 15p + 10p = 25p
12) II miejsce w biegach przełajowych o Puchar „Kocich Gór” 13p + 10p = 23p
13) II miejsce w biegu na 1000 m podczas Indywidualnych Mistrzostw uczniów Gimnazjów w LA (Wrocław) 18p + 15p = 33p
14) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w streetballu (Pęgów, 21.05.2013 r.) 10p + 10p = 20p
15) IV miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w LA (Wrocław) 18p + 20p = 38p

3. Dawid Poprawa: 324p

1) XXV miejsce w biegu na 300m (Wrocław, 22.09.2012 r.) 8p + 20p = 28p
2) III miejsce w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 12p + 10p = 22p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p
4) IV miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10p + 20p = 30p
5) III miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2012 r) 12p + 15p = 27p
6) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród, 19.02.2013 r.) 8p + 10p = 18p
7) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 1.03.2013 r.) 13p + 10p = 23p
8) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Żmigród) 12p + 10p = 22p
9) Udział w Dolnośląskim Finale biegów przełajowych (Oleśnica, 20.04.2013 r.) 1p + 17p = 18p
10) II miejsce w biegach przełajowych w Głębowicach 13p + 10p = 23p
11) III miejsce w biegach przełajowych o Puchar „Kocich Gór” 12p + 10p = 22p
12) VI miejsce w Mistrzostwach Powiatu w streetballu (Pęgów, 21.05.2013 r.) 6p + 10p = 16p
13) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 10p = 25p
14) I miejsce w III rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród) 15p + 15p = 30p

4.  Maciej Belcarz: 286p

1) III miejsce w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 12p + 10p = 22p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p
3) IV miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10p + 20p = 30p
4) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Zawonia) 6p + 10p = 16p
5) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród, 19.02.2013 r.) 8p + 10p = 18p
6) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 1.03.2013 r.) 13p + 10p = 23p
7) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Żmigród) 12p + 10p = 22p
8) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej chłopców 12p + 10p = 22p
9) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej chłopców 13p + 15p = 28p
10) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 10p = 25p
11) I miejsce w III rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród) 15p + 15p = 30p
12) IX miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup (Wrocław) 10p + 15p = 25p

5. Piotr Szulc: 280p

1) XV miejsce w biegu na 300m (Wrocław, 22.09.2012 r.) 12p + 20p = 32p
2) II miejsce w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 13p + 10p = 23p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p
4) IV miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10p + 20p = 30p
5) IV miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w short-tracku (Wrocław, 23.01.2013 r.) 10p + 20p = 30p
6) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród, 19.02.2013 r.) 8p + 10p = 18p
7) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 1.03.2013 r.) 10p + 10p = 20p
8) XIX miejsce w Dolnośląskim Finale biegów przełajowych (Oleśnica, 20.04.2013 r.) 10p + 17p = 27p
9) I miejsce w biegach przełajowych w Głębowicach 15p + 10p = 25p
10) II miejsce w biegach przełajowych o Puchar „Kocich Gór” 13p + 10p = 23p
11) III miejsce w biegu na 2000 m podczas Indywidualnych Mistrzostw uczniów Gimnazjów w LA (Wrocław) 17p + 15p = 32p

6. Robert Wrzesiński: 269p

1) XIII miejsce w rzucie oszczepem (Wrocław, 22.09.2012 r.) 12p + 20p = 32p
2)Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p
4) IV miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10p + 20p = 30p
5) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród, 19.02.2013 r.) 8p + 10p = 18p
6) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 1.03.2013 r.) 13p + 10p = 23p
7) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Żmigród) 12p + 10p = 22p
8) Udział w Dolnośląskim Finale biegów przełajowych (Oleśnica, 20.04.2013 r.) 1p + 17p = 18p
9) VI miejsce w Mistrzostwach Powiatu w streetballu (Pęgów, 21.05.2013 r.) 6p + 10p = 16p
10) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 10p = 25p
11) I miejsce w III rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród) 15p + 15p = 30p
12) IX miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup (Wrocław) 10p + 15p = 25p

7. Bartek Cieślikiewicz: 244p

1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
2) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Zawonia) 6p + 10p = 16p
3) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród, 19.02.2013 r.) 8p + 10p = 18p
4) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 1.03.2013 r.) 10p + 10p = 20p
5) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym chłopców (Żmigród, 6.03.2013 r.) 8p + 10p =18p
6) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Żmigród) 12p + 10p = 22p
7) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej chłopców 12p + 10p = 22p
8) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej chłopców 13p + 15p = 28p
9) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 10p = 25p
10) I miejsce w III rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród) 15p + 15p = 30p
11) IX miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup (Wrocław) 10p + 15p = 25p

8. Karol Łoskot: 197p

1) II miejsce w rzucie oszczepem (Wrocław, 22.09.2012 r.) 22p + 20p = 42p
2) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p
4) IV miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10p + 20p = 30p
5) Udział w Dolnośląskim Finale biegów przełajowych (Oleśnica, 20.04.2013 r.) 1p + 17p = 18p
6) I miejsce w rzucie oszczepem podczas Indywidualnych Mistrzostw uczniów Gimnazjów w LA (Wrocław) 20p + 15p = 35p
7) II miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w LA (Wrocław) 22p + 20p = 42p

9. Mariusz Jakubów: 191p

1) XXVIII w biegu na 300m (Wrocław, 22.09.2012 r.) 6p + 20p = 26p
2) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p
4) IV miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10p + 20p = 30p
5) VIII miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2012 r) 8p + 15p = 23p
6) IV miejsce w biegu WOŚP (Żmigród, 13.01.2013 r) 6p + 1p = 7p
7) XXV miejsce w Dolnośląskim Finale biegów przełajowych (Oleśnica, 20.04.2013 r.) 8p + 17p = 25p
8) VI miejsce w biegu na 2000 m podczas Indywidualnych Mistrzostw uczniów Gimnazjów w LA (Wrocław) 15p + 15p = 30p
9) Udział w Mistrzostwach Dolnego Śląska w LA (Wrocław) 20p

10. Daniel Nowicki: 190p


1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p
3) IV miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10p + 20p = 30p
4) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Żmigród) 12p + 10p = 22p
5) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej chłopców 13p + 15p = 28p
6) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 10p = 25p
7) I miejsce w III rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród) 15p + 15p = 30p
8) IX miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup (Wrocław) 10p + 15p = 25p
11. Marcel Pursch: 189p
1) VI miejsce w rzucie oszczepem (Wrocław, 22.09.2012 r.) 18p + 20p = 38p
2) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Zawonia) 6p + 10p = 16p
3) X miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2012 r) 6p + 15p = 21p
4) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 1.03.2013 r.) 13p + 10p = 23p
5) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w streetballu (Pęgów, 21.05.2013 r.) 10p + 10p = 20p
6) II miejsce w rzucie oszczepem podczas Indywidualnych Mistrzostw uczniów Gimnazjów w LA (Wrocław) 18p + 15p = 33p
7) IV miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w LA (Wrocław) 18p + 20p = 38p
12. Joachim Kokora: 185p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
2) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 1.03.2013 r.) 13p + 10p = 23p
3) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Żmigród) 12p + 10p = 22p
4) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej chłopców 12p + 10p = 22p
5) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej chłopców 13p + 15p = 28p
6) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 10p = 25p
7) I miejsce w III rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród) 15p + 15p = 30p
8) IX miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup (Wrocław) 10p + 15p = 25p
13. Kacper Denis: 172p
1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 1.03.2013 r.) 10p + 10p = 20p
2) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Żmigród) 12p + 10p = 22p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej chłopców 12p + 10p = 22p
4) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej chłopców 13p + 15p = 28p
5) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 10p = 25p
6) I miejsce w III rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród) 15p + 15p = 30p
7) IX miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup (Wrocław) 10p + 15p = 25p
14. Marcin Ławniczak: 162p
1) XIV miejsce w biegu na 1000m (Wrocław, 22.09.2012 r.) 12p + 20p = 32p
2) I miejsce w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 15p + 10p = 25p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p
4) IV miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10p + 20p = 30p
5) II miejsce w biegu WOŚP (Żmigród, 13.01.2013 r) 10p + 1p = 11p
6) XVI miejsce w Dolnośląskim Finale biegów przełajowych (Oleśnica, 20.04.2013 r.) 12p + 17p = 29p
7) Udział w Indywidualnych Mistrzostwach uczniów Gimnazjów w LA (Wrocław) 15p
15. Kuba Adamowicz: 147p
1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 1.03.2013 r.) 10p + 10p = 20p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej chłopców 12p + 10p = 22p
3) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej chłopców 13p + 15p = 28p
4) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 10p = 25p
5) I miejsce w III rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród) 15p + 15p = 30p
6) IX miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup (Wrocław) 10p + 15p = 25p
16. Bartek Lis: 124p
1) VI miejsce w pchnięciu kulą (Wrocław, 22.09.2012 r.) 18p + 20p = 38p
2) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Zawonia) 6p + 10p = 16p
3) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 1.03.2013 r.) 10p + 10p = 20p
4) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej chłopców 12p + 10p = 22p
5) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej chłopców 13p + 15p = 28p
17. Tobiasz Górniak: 106p
1) III miejsce w pchnięciu kulą (Wrocław, 22.09.2012 r.) 20p + 20p = 40p
2) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 1.03.2013 r.) 13p + 10p = 23p
3) II miejsce w biegu na 1000 m podczas Indywidualnych Mistrzostw uczniów Gimnazjów w LA (Wrocław) 18p + 15p = 33p
4) Udział w Mistrzostwach Dolnego Śląska w LA (Wrocław) 20p
18. Patryk Chodorowski: 78p
1) X miejsce w biegu na 1000m (Wrocław, 22.09.2012 r.) 14p + 20p = 34p
2) III miejsce w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 12p + 10p = 22p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 10p = 22p
19. Dominik Skotniczny: 72p
1) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym chłopców (Żmigród, 6.03.2013 r.) 12p + 10p =22p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej chłopców 12p + 10p = 22p
3) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej chłopców 13p + 15p = 28p
19. Łukasz Górny: 72p
1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 1.03.2013 r.) 10p + 10p = 20p
2) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Żmigród) 12p + 10p = 22p
3) I miejsce w III rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród) 15p + 15p = 30p
21. Dominik Borkowski: 68p
1) XIV miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2012 r) 4p + 15p = 19p
2) Udział w Dolnośląskim Finale biegów przełajowych (Oleśnica, 20.04.2013 r.) 1p + 17p = 18p
3) VI miejsce w Mistrzostwach Powiatu w streetballu (Pęgów, 21.05.2013 r.) 6p + 10p = 16p
4) Udział w Indywidualnych Mistrzostwach uczniów Gimnazjów w LA (Wrocław) 15p
22. Bartosz Zygmunt: 67p
1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 1.03.2013 r.) 10p + 10p = 20p
2) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 12p + 10p = 22p
3) IX miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup (Wrocław) 10p + 15p = 25p
23. Denis Goliński: 60p
1) I miejsce w Mistrzostwach Gimnazjum w szachach 12p
2) II miejsc w Mistrzostwach Powiatu w szachach (Trzebnica, 11.03.2013 r.) 10p + 10p = 23p
3) IV miejsce w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w szachach (Wrocław) 10p + 15p = 25p
23. Robert Babiarz: 60p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p
3) IV miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10p + 20p = 30p
25. Jakub Hatowski: 59p
1) VIII miejsce w skoku w dal (Wrocław, 22.09.2012 r.) 16p + 20p = 36p
2)VIII miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2012 r) 8p + 15p = 23p
26. Łukasz Denis: 57p
1) IV miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w short-tracku (Wrocław, 23.01.2013 r.) 10p + 20p = 30p
2) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród, 19.02.2013 r.) 8p + 10p = 18p
3) III miejsce w biegu WOŚP (Żmigród, 13.01.2013 r) 8p + 1p = 9p
27. Kacper Jaśkiewicz: 52p
1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Zawonia) 6p + 10p = 16p
2) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 1.03.2013 r.) 10p + 10p = 20p
3) VI miejsce w Mistrzostwach Powiatu w streetballu (Pęgów, 21.05.2013 r.) 6p + 10p = 16p
28. Natan Żakowicz: 48p
1) IV miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w short-tracku (Wrocław, 23.01.2013 r.) 10p + 20p = 30p
2) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród, 19.02.2013 r.) 8p + 10p = 18p
29. Dawid Powicki: 44p
1) XI miejsce w biegu na 100m (Wrocław, 22.09.2012 r.) 14p + 20p = 34p
2) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
30. Kamil Samiło: 42p
1) II miejsce w pchnięciu kulą (Wrocław, 22.09.2012 r.) 22p + 20p = 42p
31. Norbert Putzan: 41p
1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Zawonia) 6p + 10p = 16p
2) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Żmigród) 15p + 10p = 25p
32. Jakub Husarz: 31p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
2) IX miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2012 r) 6p + 15p = 21p
33. Adrian Bożek: 30p
1) IV miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w short-tracku (Wrocław, 23.01.2013 r.) 10p + 20p = 30p
34. Cyprian Ostromecki: 28p
1) XXIII miejsce w biegu na 100m (Wrocław, 22.09.2012 r.) 8p + 20p = 28p
35. Damian Dębowski: 28p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
2) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród, 19.02.2013 r.) 8p + 10p = 18p
36. Mateusz Bocianowski: 22p
1) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym chłopców (Żmigród, 6.03.2013 r.) 12p + 10p =22p
37. Kuba Noga: 21p
1) XII miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2012 r) 6p + 15p = 21p
37. Kamil Cych: 21p
1) X miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2012 r) 6p + 15p = 21p
39. Adrian Dumin: 18p
1) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród, 19.02.2013 r.) 8p + 10p = 18p
39. Kuba Suseł: 18p
1) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród, 19.02.2013 r.) 8p + 10p = 18p
41. Łukasz Dytko: 38p
1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Zawonia) 6p + 10p = 16p
2) III miejsce w biegach przełajowych o Puchar „Kocich Gór” 12p + 10p = 22p
41. Krystian Kmieć: 16p
1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Zawonia) 6p + 10p = 16p
41. Olek Kołodyński: 39p
1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Zawonia) 6p + 10p = 16p
2) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w streetballu (Pęgów, 21.05.2013 r.) 13p + 10p = 23p
41. Bartek Popielas: 16p
1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Zawonia) 6p + 10p = 16p
41. Bartek Smektała: 16p
1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Zawonia) 6p + 10p = 16p
41. Adam Szeniawski: 39p
1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Zawonia) 6p + 10p = 16p
2) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w streetballu (Pęgów, 21.05.2013 r.) 13p + 10p = 23p
47. Kuba Klimkowski: 15p
1) Udział w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2012 r) 15p
40. Konrad Bagiński: 10p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
40. Aleksander Kędzierski: 10p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
48. Kamil Leonowicz: 10p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
48. Damian Czajkowski: 10p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
48. Marcin Maślankowski: 10p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
48. Kacper Romaniec: 10p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
48. Łukasz Machi: 10p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
48. Patryk Pruchnik: 10p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
48. Sylwester Kokora: 10p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
48. Wiktor Wiktorowicz: 10p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p

 


Dziewczęta:


1. Agata Samiło: 325p


1) II miejsce w biegu na 600m (Wrocław, 22.09.2012 r.) 22p + 20p = 42p
2) Rekord szkoły w biegu na 600m (Wrocław, 22.09.2013 r.) 15p
2) I miejsce w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 15p + 10p = 25p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 10p = 22p
4) XVI miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 4p + 20p = 24p
5) III miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2012 r) 12p + 15p = 27p
6) I miejsce w Biegu WOŚP (Żmigród, 13.01.2013 r.) 12p + 1p = 13p
7) III miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w biegach przełajowych (Oleśnica, 20.04.2013 r.) 20p + 17p = 37p
8) I miejsce w biegach przełajowych w Głębowicach 15p + 10p = 25p
9) I miejsce w biegach przełajowych o Puchar „Kocich Gór” 15p + 10p = 25p
10) II miejsce w biegu na 600 m podczas Indywidualnych Mistrzostw uczniów Gimnazjów w LA (Wrocław) 18p + 15p = 33p
11) IV miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w LA (Wrocław) 18p + 20p = 38p

2. Ela Ninierza: 296p


1) XII miejsce w biegu na 600m (Wrocław, 22.09.2012 r.) 14p + 20p = 34p
2) I miejsce w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 15p + 10p = 25p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 10p = 22p
4) XVI miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 4p + 20p = 24p
5) I miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie Młodzieży w short-tracku (Wrocław, 23.01.2013 r.) 15p + 20p = 35p
6) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce dziewcząt (Żmigród, 18.02.2013 r.) 6p + 10p = 16p
7) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt (Oborniki Śl., 27.02.2013 r.) 6p + 10p = 16p
8) Pełnienie funkcji kapitana drużyny short-track 10p
9) Udział w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w biegach przełajowych (Oleśnica, 20.04.2013 r.)  17p
10) III miejsce w biegach przełajowych w Głębowicach 12p + 10p = 22p
11) I miejsce w biegach przełajowych o Puchar „Kocich Gór” 15p + 10p = 25p
12) VI miejsce w biegu na 300 m podczas Indywidualnych Mistrzostw uczniów Gimnazjów w LA (Wrocław) 15p + 15p = 30p
13) Udział w Mistrzostwach Dolnego Śląska w LA (Wrocław) 20p

3. Maja Howis: 290p

1) XXV miejsce w biegu na 300m (Wrocław, 22.09.2012 r.) 8p + 20p = 28p
2) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 10p = 22p
4) XVI miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 4p + 20p = 24p
5) I miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie Młodzieży w short-tracku (Wrocław, 23.01.2013 r.) 15p + 20p = 35p
6) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce dziewcząt (Żmigród, 18.02.2013 r.) 6p + 10p = 16p
7) II miejsce w Biegu WOŚP (Żmigród, 13.01.2013 r.) 10p + 1p = 11p
8) III miejsce w Mistrzostwach Gimnazjum w szachach 8p
9) II miejsc w Mistrzostwach Powiatu w szachach (Trzebnica, 11.03.2013 r.) 13p + 10p = 23p
10) IV miejsce w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w szachach (Wrocław) 10p + 15p = 25p
11) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt (Żmigród, 6.03.2013 r.) 12p + 10p = 22p
12) V miejsce w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w tenisie stołowym dziewcząt (Wrocław) 10p + 15p = 25p
13) Udział w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w biegach przełajowych (Oleśnica, 20.04.2013 r.) 1p + 17p = 18p
14) II miejsce w biegach przełajowych o Puchar „Kocich Gór” 13p + 10p = 23p

4. Ola Bober: 266p

1) VI miejsce w skoku w dal (Wrocław, 22.09.2012 r.) 18p + 20p = 38p
2) III miejsce w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 12p + 10p = 22p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 10p = 20p
4) XVI miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 4p + 20p = 24p
5) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Oborniki Śl.) 6p + 10p = 16p
6) III miejsce w Biegu WOŚP (Żmigród, 13.01.2013 r.) 8p + 1p = 9p
7) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt (Oborniki Śl., 27.02.2013 r.) 10p + 10p = 20p
8) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Prusice) 12p + 10p = 22p
9) III miejsce w II etapie Coca-Cola Cup (Trzebnica) 12p + 15p = 27p
10) VI miejsce w biegu na 100 m przez płotki podczas Indywidualnych Mistrzostw uczniów Gimnazjów w LA (Wrocław) 15p + 15p = 30p
11) Udział w Mistrzostwach Dolnego Śląska w LA (Wrocław) 20p
12) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 6p + 10p = 16p

5. Marta Załanowska: 198p

1) VI miejsce w skoku wzwyż (Wrocław, 22.09.2012 r.) 18p + 20p = 38p
2) II miejsce w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 13p + 10p = 23p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 10p = 22p
4) XVI miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 4p + 20p = 24p
5) VIII miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2012 r) 8p + 15p = 23p
6) Udział w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w biegach przełajowych (Oleśnica, 20.04.2013 r.) 1p + 17p = 18p
7) V miejsce w biegu na 300 m podczas Indywidualnych Mistrzostw uczniów Gimnazjów w LA (Wrocław) 15p + 15p = 30p
8) Udział w Mistrzostwach Dolnego Śląska w LA (Wrocław) 20p

6. Nicola Timmermans: 139p

1) XV miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2012 r) 4p + 15p = 19p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt (Żmigród, 6.03.2013 r.) 15p + 10p = 25p
3) V miejsce w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w tenisie stołowym dziewcząt (Wrocław) 15p + 15p = 30p
4) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Prusice) 12p + 10p = 22p
5) III miejsce w II etapie Coca-Cola Cup (Trzebnica) 12p + 15p = 27p
6) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 6p + 10p = 16p

7. Anita Turkiewicz: 127p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Oborniki Śl.) 6p + 10p = 16p
2) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce dziewcząt (Żmigród, 18.02.2013 r.) 6p + 10p = 16p
3) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt (Oborniki Śl., 27.02.2013 r.) 10p + 10p = 20p
4) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Prusice) 12p + 10p = 22p
5) Pełnienie funkcji kapitana 10p
6) III miejsce w II etapie Coca-Cola Cup (Trzebnica) 12p + 15p = 27p
12) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 6p + 10p = 16p

8. Klaudia Jagodzińska: 125p

1) XII miejsce w biegu na 300m (Wrocław, 22.09.2012 r.) 14p + 20p = 34p
2) II miejsce w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 13p + 10p = 23p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 10p = 22p
4) XVI miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 4p + 20p = 24p
5) III miejsce w biegach przełajowych o Puchar „Kocich Gór” 12p + 10p = 22p

9. Patrycja Lisiecka: 111p

1) XXIX miejsce w pchnięciu kulą (Wrocław, 22.09.2012 r.) 6p + 20p = 26p
2) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Oborniki Śl.) 6p + 10p = 16p
3) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt (Oborniki Śl., 27.02.2013 r.) 10p + 10p = 20p
4) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Prusice) 12p + 10p = 22p
5) III miejsce w II etapie Coca-Cola Cup (Trzebnica) 12p + 15p = 27p

10. Angelika Hańczyk: 100p

1) I miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie Młodzieży w short-tracku (Wrocław, 23.01.2013 r.) 15p + 20p = 35p
2) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Prusice) 12p + 10p = 22p
3) III miejsce w II etapie Coca-Cola Cup (Trzebnica) 12p + 15p = 27p
4) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 6p + 10p = 16p

11. Marta Nalota: 88p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 10p = 22p
3) XVI miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 4p + 20p = 24p
4) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Oborniki Śl.) 6p + 10p = 16p
5) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt (Oborniki Śl., 27.02.2013 r.) 6p + 10p = 16p
11. Karolina Jadach: 88p
1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt (Oborniki Śl., 27.02.2013 r.) 10p + 10p = 20p
2) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Prusice) 15p + 10p = 25p20. Karolina Jadach: 45p
1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt (Oborniki Śl., 27.02.2013 r.) 6p + 10p = 16p
2) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Prusice) 12p + 10p = 22p
3) III miejsce w II etapie Coca-Cola Cup (Trzebnica) 12p + 15p = 27p
4) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 6p + 10p = 16p
13. Ewelina Celary: 79p
1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Oborniki Śl.) 6p + 10p = 16p
2) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt (Oborniki Śl., 27.02.2013 r.) 6p + 10p = 16p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt (Żmigród, 6.03.2013 r.) 12p + 10p = 22p
4) V miejsce w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w tenisie stołowym dziewcząt (Wrocław) 10p + 15p = 25p
14. Marlena Pudłowska: 71p
1) I miejsce w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 15p + 10p = 25p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 10p = 22p
3) XVI miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 4p + 20p = 24p
15. Magda Bartosik: 70p
1) VI miejsce w rzucie oszczepem (Wrocław, 22.09.2012 r.) 18p + 20p = 38p
2) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Oborniki Śl.) 6p + 10p = 16p
3) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt (Oborniki Śl., 27.02.2013 r.) 6p + 10p = 16p
16. Szulc Karolina: 69p
1) II miejsce w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 13p + 10p = 23p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 10p = 22p
3) XVI miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 4p + 20p = 24p
17. Gałek Joanna: 68p
1) III miejsce w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 12p + 10p = 22p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 10p = 22p
3) XVI miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 4p + 20p = 24p
18. Dagmara Pacholik: 65p
1) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Prusice) 12p + 10p = 22p
2) III miejsce w II etapie Coca-Cola Cup (Trzebnica) 12p + 15p = 27p
3) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 6p + 10p = 16p
18. Karolina Poślednik: 65p
1) I miejsce w I etapie Coca-Cola Cup (Prusice) 12p + 10p = 22p
2) III miejsce w II etapie Coca-Cola Cup (Trzebnica) 12p + 15p = 27p
3) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 6p + 10p = 16p
20. Ala Bagińska: 50p
1) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce dziewcząt (Żmigród, 18.02.2013 r.) 6p + 10p = 16p
2) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt (Oborniki Śl., 27.02.2013 r.) 6p + 10p = 16p
3) Udział w Dolnośląskim Finale biegów przełajowych (Oleśnica, 20.04.2013 r.) 1p + 17p = 18p
21. Oliwia Kunicka: 44p
1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p
2) XVI miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych 4p + 20p = 24p
22. Patrycja Cybulska: 39p
1) XIV miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2012 r) 4p + 15p = 19p
2) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt (Oborniki Śl., 27.02.2013 r.) 10p + 10p = 20p
23. Natalia Karyś: 36p
1) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce dziewcząt (Żmigród, 18.02.2013 r.) 6p + 10p = 16p
2) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt (Oborniki Śl., 27.02.2013 r.) 10p + 10p = 20p
24. Natalia Cepa: 35p
1) I miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie Młodzieży w short-tracku (Wrocław, 23.01.2013 r.) 15p + 20p = 35p
25. Asia Maciejewska: 34p
1) X miejsce w rzucie dyskiem (Wrocław, 22.09.2012 r.) 14p + 20p = 34p
26. Ola Pietrzak: 21p
1) X miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2012 r) 6p + 15p = 21p
27. Weronika Domaracka: 20p
1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt (Oborniki Śl., 27.02.2013 r.) 10p + 10p = 20p
27. Katarzyna Tomaszewska: 20p
1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt (Oborniki Śl., 27.02.2013 r.) 10p + 10p = 20p
29. Patrycja Gruszecka: 16p
1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Oborniki Śl.) 6p + 10p = 16p
29. Inez Jeska: 16p
1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Oborniki Śl.) 6p + 10p = 16p
29. Asia Pilarska: 16p
1) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce dziewcząt (Żmigród, 18.02.2013 r.) 6p + 10p = 16p
29. Asia Hordziejewicz: 16p
1) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce dziewcząt (Żmigród, 18.02.2013 r.) 6p + 10p = 16p
33. Nikola Minkota: 10p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
33. Anna Ignatowicz: 10p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
33. Dominika Matysiak: 10p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
33. Marlena Podróżna: 10p
1) Udział w biegach przełajowych z okazji „Święta Sadów” 10p
Stan z dnia 24 czerwca 2013 roku

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony
Blowjob