Ranking na Najlepszego Sportowca 2013/14

Ranking na Najlepszego Sportowca
Gimnazjum im. Macieja Rataja
w Żmigrodzie w roku szkolnym 2012/13

(najnowsze wyniki)

 

Chłopcy:

1. Michał Klimkowski: 651p

1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 13p + 10p = 23p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych 12p + 8p = 20p

3) I miejsce w biegu na 1000m (Wrocław, 26.09.2013 r) 25p + 20p = 45p

4) III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w sztafetowych biegach przełajowych 12p + 20p = 32p

5) I miejce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce chłopców (Zawonia, 8.11.2013 r) 12p + 10p = 22p

6) III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w koszykówce chłopców (Oleśnica) 12p + 15p = 27p

7) I miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2013) 25p + 20p = 45p

8) I miejsce w biegu WOŚP (Żmigród) 12p + 1p = 13p

9) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród) 12p + 10p = 22p

10) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce chłopców (4.03.2014 r.) 13p + 15p = 28p

11) I miejsce w Mistrzostwach Gimnazjum w szachach: 12p

12) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach 12p + 10p = 22p

13) II miejsce w biegu na 3000 m podczas Finału Dolnośląskiego w biegach przełajowych 22p + 20p = 42p

14) I miejsce w biegu na 2000m w Mistrzostwach Strefy w LA (22.05.2014) 20p + 15p = 35p

15) I miejsce w biegu na 2000m w Dolnośląskim Finale w LA 25p + 20p = 45p

16) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w streetballu 12p + 10p = 22p

17) V miejsce w Mistrzostwach Strefy w streetballu 10p + 15p = 25p

18) II miejsce w biegach przełajowych podczas Święta Sadów (Trzebnica) 13p + 10p = 23p

19) I miejsce w biegach przełajowych w Głębowicach 15p + 10p = 25p

20) IV miejsce w sztafecie szwedzkiej podczas Mistrzostw Strefy w LA 10p + 15p = 25p

21) VI miejsce w sztafecie szwedzkiej w Dolnośląśkim Finale w LA 15p + 20p = 35p

22) I miejsce drużynowo podczas Finału Dolnośląskiego w biegach przełajowych 20p + 25p = 45p

23) I miejsce w biegach przełajowych podczas Polska Biega 12p + 6p = 18p

2. Dawid Poprawa: 475p

1) VII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 8p + 10p = 18p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

3) IX miejsce w biegu na 100m (Wrocław, 26.09.2013 r) 14p + 20p = 34p

4) III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w sztafetowych biegach przełajowych 12p + 20p = 32p

5) I miejce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce chłopców (Zawonia, 8.11.2013 r) 12p + 10p = 22p

6) III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w koszykówce chłopców (Oleśnica) 12p + 15p = 27p

7) VII miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2013) 16p + 20p = 36p

8) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród) 12p + 10p = 22p

9) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 11.02.2014 r) 6p + 10p = 16p

10) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce chłopców (4.03.2014 r.) 13p + 15p = 28p

11) I miejsce w I rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród, 4.04.2014 r.) 12p + 10p = 22

12) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 12p = 27p

13) IV miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup 15p + 20p = 35p

15) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach 12p + 10p = 22p

16) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej 12p + 10p = 22p

17) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej 15p + 12p = 27p

18) IV miejsce w Mistrzostwach Strefy w piłce nożnej 15p + 15p = 30p

19) VI miejsce w sztafecie szwedzkiej w Dolnośląśkim Finale w LA 15p + 20p = 35p

3. Marcel Pursch: 414p

1) I miejsce w rzucie oszczepem (Wrocław, 26.09.2013 r) 25p + 20p = 45p

2) Rekord szkoły w rzucie oszczepem 15p

2) III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w sztafetowych biegach przełajowych 12p + 20p = 32p

3) I miejce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce chłopców (Zawonia, 8.11.2013 r) 12p + 10p = 22p

4) III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w koszykówce chłopców (Oleśnica) 12p + 15p = 27p

5) Kapitan drużyny koszykówki 10p

6) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród) 12p + 10p = 22p

7) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce chłopców (4.03.2014 r.) 13p + 15p = 28p

8) I miejsce w rzucie oszczepem w Mistrzostwach Strefy w LA 20p + 15p = 35p

9) II miejsce w rzuce oszczepem w Dolnośląskim Finale w LA 22p + 20p = 42p

10) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w streetballu 12p + 10p = 22p

11) V miejsce w Mistrzostwach Strefy w streetballu 10p + 15p = 25p

12) IV miejsce w sztafecie szwedzkiej podczas Mistrzostw Strefy w LA 10p + 15p = 25p

13) VI miejsce w sztafecie szwedzkiej w Dolnośląśkim Finale w LA 15p + 20p = 35p

14) Rekord szkoły w rzucie oszczepem 15p

15) III miejsce w biegach przełajowych podczas Polska Biega 8p + 6p = 14p

4. Robert Wrzesiński: 392p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

2) XXXV miejsce w biegu na 100m (Wrocław, 26.09.2013 r) 4p + 20p = 24p

3) III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w sztafetowych biegach przełajowych 12p + 20p = 32p

4) I miejce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce chłopców (Zawonia, 8.11.2013 r) 12p + 10p = 22p

5) III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w koszykówce chłopców (Oleśnica) 12p + 15p = 27p

6) VI miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2013) 18p + 20p = 38p

7) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród) 12p + 10p = 22p

8) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 11.02.2014 r) 6p + 10p = 16p

9) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce chłopców (4.03.2014 r.) 13p + 15p = 28p

10) I miejsce w I rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród, 4.04.2014 r.) 12p + 10p = 22p

11) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej 12p + 10p = 22p

12) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej 15p + 12p = 27p

13) IV miejsce w Mistrzostwach Strefy w piłce nożnej 15p + 15p = 30p

14) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 12p = 27p

15) IV miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup 15p + 20p = 35p

5. Marcin Ławniczak: 370p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

2) III miejsce w biegu na 1000m (Wrocław, 26.09.2013 r) 20p + 20p = 40p

3) III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w sztafetowych biegach przełajowych 12p + 20p = 32p

4) I miejce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce chłopców (Zawonia, 8.11.2013 r) 12p + 10p = 22p

5) III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w koszykówce chłopców (Oleśnica) 12p + 15p = 27p

6) IV miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2013) 18p + 20p = 38p

7) III miejsce w biegu na 2000 m podczas Finału Dolnośląskiego w LA (Wrocław) 20p + 20p = 40p

8) I miejsce drużynowo podczas Finału Dolnośląskiego w biegach przełajowych 20p + 25p = 45p

9) IV miejsce w sztafecie szwedzkiej podczas Mistrzostw Strefy w LA 10p + 15p = 25p

10) VI miejsce w sztafecie szwedzkiej w Dolnośląśkim Finale w LA 15p + 20p = 35p

11) VI miejsce w biegu na 1000m w Mistrzostwach Strefy w LA 15p + 15p = 30p

12) II miejsce w biegach przełajowych podczas Polska Biega 10p + 6p = 16p

6. Bartłomiej Jędra: 329p

1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 13p + 10p = 23p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

3) XLII miejsce w biegu na 300m (Wrocław, 26.09.2013 r) 2p + 20p = 22p

4) III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w sztafetowych biegach przełajowych 12p + 20p = 32p

5) IV miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2013) 18p + 20p = 38p

6) II miejsce w biegach przełajowych podczas Święta Sadów (Trzebnica) 13p + 10p = 23p

7) I miejsce drużynowo podczas Finału Dolnośląskiego w biegach przełajowych 20p + 25p = 45p

8) VIII miejsce w biegu na 1000m podczas Mistrzostw Strefy w LA 12p + 15p = 27p

9) VI miejsce w biegu na 1000m w Dolnośląskim Finale w LA 18p + 20p = 38p

10) I miejsce w biegach przełajowych w Głębowicach 15p + 10p = 25p

11) I miejsce w biegach przełajowych podczas Polska Biega (Żmigród) 12p + 6p = 18p

12) I miejsce w Żmigrodzkim Biegu Smoczka 12p + 6p = 18p

7. Patryk Chodorowski: 259p

1) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 12p + 10p = 22p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

3) III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w sztafetowych biegach przełajowych 12p + 20p = 32p

4) I miejsce w I rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród, 4.04.2014 r.) 12p + 10p = 22p

5) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej 12p + 10p = 22p

6) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej 15p + 12p = 27p

7) IV miejsce w Mistrzostwach Strefy w piłce nożnej 15p + 15p = 30p

8) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 12p = 27p

9) IV miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup 15p + 20p = 35p

10) III miejsce w biegach przełajowych podczas Święta Sadów (Trzebnica) 12p + 10p = 22p

8. Mariusz Jakubów: 258p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 10p + 10p = 20p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

3) XXXV miejsce w biegu na 300m (Wrocław, 26.09.2013 r) 4p + 20p = 24p

4) III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w sztafetowych biegach przełajowych 12p + 20p = 32p

5) VII miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2013) 16p + 20p = 36p

6) I miejsce drużynowo podczas Finału Dolnośląskiego w biegach przełajowych 20p + 25p = 45p

7) VII miejsce w biegu na 2000m podczas Mistrzostw Strefy w LA 12p + 15p = 27p

8) VIII miejsce w biegu na 2000m w Dolnośląskim Finale w LA 16p + 20p = 36p

8) VII miejsce w biegach przełajowych w Głębowicach 8p + 10p = 18p

9. Dominik Borkowski: 211p

1) IX miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2013) 14p + 20p = 34p

2) II miejsce w biegu na 300m ppł w Mistrzostwach Strefy w LA 17p + 15p = 32p

3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w streetballu 12p + 10p = 22p

4) I miejsce drużynowo podczas Finału Dolnośląskiego w biegach przełajowych 20p + 25p = 45p

5) IV miejsce w sztafecie szwedzkiej podczas Mistrzostw Strefy w LA 10p + 15p = 25p

6) VI miejsce w biegu na 300m ppł. W Dolnośląskim Finale w LA 18p + 20p = 38p

7) Rekord szkoły w biegu na 300m ppł 15p

10. Bartosz Zygmunt: 207p

1) XIX miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 2p + 10p = 12p

2) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 11.02.2014 r) 6p + 10p = 16p

3) I miejsce w I rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród, 4.04.2014 r.) 12p + 10p = 22p

4) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej 12p + 10p = 22p

5) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej 15p + 12p = 27p

6) IV miejsce w Mistrzostwach Strefy w piłce nożnej 15p + 15p = 30p

7) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 12p = 27p

8) IV miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup 15p + 20p = 35p

9) II miejsce w biegach przełajowych podczas Polska Biega 10p + 6p = 16p

11. Szymon Węcłaś: 191p

1) XVIII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 2p + 10p = 12p

2) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 11.02.2014 r) 6p + 10p = 16p

3) I miejsce w I rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród, 4.04.2014 r.) 12p + 10p = 22p

4) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej 12p + 10p = 22p

5) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej 15p + 12p = 27p

6) IV miejsce w Mistrzostwach Strefy w piłce nożnej 15p + 15p = 30p

7) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 12p = 27p

8) IV miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup 15p + 20p = 35p

12. Fabian Przystuplak: 180p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród) 12p + 10p = 22p

2) IV miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w short-tracku (Wrocław) 10p + 20p = 30p

3) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 11.02.2014 r) 6p + 10p = 16p

4) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce chłopców (4.03.2014 r.) 13p + 15p = 28p

5) I miejsce w I rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród, 4.04.2014 r.) 12p + 10p = 22p

6) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 12p = 27p

7) IV miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup 15p + 20p = 35p

13. Joachim Kokora: 179p

1) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 11.02.2014 r) 6p + 10p = 16p

2) I miejsce w I rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród, 4.04.2014 r.) 12p + 10p = 22p

3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej 12p + 10p = 22p

4) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej 15p + 12p = 27p

5) IV miejsce w Mistrzostwach Strefy w piłce nożnej 15p + 15p = 30p

6) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 12p = 27p

7) IV miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup 15p + 20p = 35p

13. Kacper Denis: 179p

1) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 11.02.2014 r) 6p + 10p = 16p

2) I miejsce w I rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród, 4.04.2014 r.) 12p + 10p = 22p

3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej 12p + 10p = 22p

4) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej 15p + 12p = 27p

5) IV miejsce w Mistrzostwach Strefy w piłce nożnej 15p + 15p = 30p

6) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 12p = 27p

7) IV miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup 15p + 20p = 35p
15. Jan Lewek: 163p

1) I miejsce w I rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród, 4.04.2014 r.) 12p + 10p = 22p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej 12p + 10p = 22p

3) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej 15p + 12p = 27p

4) IV miejsce w Mistrzostwach Strefy w piłce nożnej 15p + 15p = 30p

5) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 12p = 27p

6) IV miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup 15p + 20p = 35p

16. Kacper Jaśkiewicz: 162p

1) I miejce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce chłopców (Zawonia, 8.11.2013 r) 12p + 10p = 22p

2) III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w koszykówce chłopców (Oleśnica) 12p + 15p = 27p

3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród) 12p + 10p = 22p

4) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 11.02.2014 r) 6p + 10p = 16p

5) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce chłopców (4.03.2014 r.) 13p + 15p = 28p

6) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w streetballu 12p + 10p = 22p

7) V miejsce w Mistrzostwach Strefy w streetballu 10p + 15p = 25p

17. Kamil Leonowicz: 158p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 15p + 10p = 25p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

3) IV miejsce w biegu na 1000m (Wrocław, 26.09.2013 r) 18p + 20p = 38p

4) III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w sztafetowych biegach przełajowych 12p + 20p = 32p

5) I miejsce w biegach przełajowych podczas Święta Sadów (Trzebnica) 15p + 10p = 25p

6) I miejsce w biegach przełajowych podczas Polska Biega 12p + 6p = 18p

18. Damian Dębowski: 154p

1) VI miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 10p + 10p = 20p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

3) III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w sztafetowych biegach przełajowych 12p + 20p = 32p

4) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród) 12p + 10p = 22p

5) Kapitan drużyny siatkówki 10p

6) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce chłopców (4.03.2014 r.) 13p + 15p = 28p

7) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce plażowej (Oborniki Śl.) 12p + 10p = 22p

19. Arek Pudłowski: 151p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 10p + 10p = 20p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

3) III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w sztafetowych biegach przełajowych 12p + 20p = 32p

4) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej 12p + 10p = 22p

5) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej 15p + 12p = 27p

6) IV miejsce w Mistrzostwach Strefy w piłce nożnej 15p + 15p = 30p

20. Bartek Walczak: 122p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród) 12p + 10p = 22p

2) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 11.02.2014 r) 6p + 10p = 16p

3) I miejsce w I rundzie Coca-Cola Cup (Żmigród, 4.04.2014 r.) 12p + 10p = 22p

4) I miejsce w II rundzie Coca-Cola Cup 15p + 12p = 27p

5) IV miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup 15p + 20p = 35p

21. Aleksander Pietruszewski: 103p

1) XIX miejsce w rzucie dyskiem (Wrocław, 26.09.2013 r) 10p + 20p = 30p

2) I miejsce w rzucie dyskiem w Mistrzostwach Strefy w LA 20p + 15p = 35p

3) IV miejsce w rzucie dyskiem w Dolnośląskim Finale w LA 18p + 20p = 38p

22. Kuba Suseł: 102p

1) IV miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w short-tracku (Wrocław) 10p + 20p = 30p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród) 12p + 10p = 22p

3) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce chłopców (4.03.2014 r.) 13p + 15p = 28p

4) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce plażowej (Oborniki Śl.) 12p + 10p = 22p

23. Adam Szeniawski: 96p

1) I miejce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce chłopców (Zawonia, 8.11.2013 r) 12p + 10p = 22p

2) III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w koszykówce chłopców (Oleśnica) 12p + 15p = 27p

3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w streetballu 12p + 10p = 22p

4) V miejsce w Mistrzostwach Strefy w streetballu 10p + 15p = 25p

23. Bartłomiej Mularczyk: 96p

1) IV miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w short-tracku (Wrocław) 10p + 20p = 30p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród) 12p + 10p = 22p

3) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 11.02.2014 r) 6p + 10p = 16p

4) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce chłopców (4.03.2014 r.) 13p + 15p = 28p

23. Aleksander Kołodyński: 96p

1) I miejce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce chłopców (Zawonia, 8.11.2013 r) 12p + 10p = 22p

2) III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w koszykówce chłopców (Oleśnica) 12p + 15p = 27p

3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w streetballu 12p + 10p = 22p

4) V miejsce w Mistrzostwach Strefy w streetballu 10p + 15p = 25p

26. Maciek Maćkowiak: 95p

1) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 11.02.2014 r) 6p + 10p = 16p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej 12p + 10p = 22p

3) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej 15p + 12p = 27p

4) IV miejsce w Mistrzostwach Strefy w piłce nożnej 15p + 15p = 30p

27. Jakub Husarz: 108p

1) IX miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 6p + 10p = 16p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

3) II miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2013) 22p + 20p = 42p

4) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 11.02.2014 r) 6p + 10p = 16p

5) III miejsce w biegach przełajowych podczas Polska Biega 8p + 6p = 14p

28. Natan Żakowicz: 80p

1) IV miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w short-tracku (Wrocław) 10p + 20p = 30p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród) 12p + 10p = 22p

3) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce chłopców (4.03.2014 r.) 13p + 15p = 28p

28. Jakub Hatowski: 80p

1) X miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 6p + 10p = 16p

2) XXIV miejsce w biegu na 100m (Wrocław, 26.09.2013 r) 8p + 20p = 28p

3) VIII miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2013) 16p + 20p = 36p

30. Adrian Dumin: 72p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród) 12p + 10p = 22p

2) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce chłopców (4.03.2014 r.) 13p + 15p = 28p

3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce plażowej (Oborniki Śl.) 12p + 10p = 22p

31. Patryk Banach: 50p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród) 12p + 10p = 22p

2) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce chłopców (4.03.2014 r.) 13p + 15p = 28p

32. Norbert Putzan: 49p

1) I miejce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce chłopców (Zawonia, 8.11.2013 r) 12p + 10p = 22p

2) III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w koszykówce chłopców (Oleśnica) 12p + 15p = 27p

33. Adam Turowski: 42p

1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym (Żmigród) 10p + 10p = 20p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród) 12p + 10p = 22p

33. Błażej Składnik: 42p

1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym (Żmigród) 10p + 10p = 20p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców (Żmigród) 12p + 10p = 22p

35. Seweryn Koncewicz: 40p

1) Udział w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 10p

2) XX miejsce w pchnięciu kulą(Wrocław, 26.09.2013 r) 10p + 20p = 30p

36. Adrian Kwiecień: 34p

1) VIII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 8p + 10p = 18p

2) II miejsce w biegach przełajowych podczas Polska Biega (Żmigród) 10p + 6p = 16p

37. Jakub Klimkowski: 32p

1) XX miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 2p + 10p = 12p

2) IV miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w short-tracku (Wrocław) 10p + 20p = 30p

38. Konrad Śron: 30p

1) IV miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w short-tracku (Wrocław) 10p + 20p = 30p

39. Miłosz Kreczmer: 28p

1) V miejsce w Mistrzostwach Gimnazjum w szachach: 6p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach 12p + 10p = 22p

39. Aleksander Kędzierski: 28p

1) XXIV miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2013) 8p + 20p = 28p

41. Konrad Bartosiak: 26p

1) XXX miejsce w pchnięciu kulą (Wrocław, 26.09.2013 r) 6p + 20p = 26p

42. Kamil Portka: 16p

1) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 11.02.2014 r) 6p + 10p = 16p

42. Kamil Pospuła: 16p

1) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców (Oborniki Śl., 11.02.2014 r) 6p + 10p = 16p

44. Łukasz Giereło: 14p

1) XVI miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 4p + 10p = 14p

44. Jakub Skrzypek: 14p

1) XVI miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 4p + 10p = 14p

44. Jacek Czajkowski: 14p

1)XV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 4p + 10p = 14p

47. Jakub Łuszczek: 10p

1) Udział w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 10p

47. Jakub Łuszcz: 10p

1) Udział w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 10p

47. Dominik Sokołowski: 10p

1) Udział w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 10p

47. Eryk Jędrzejczyk: 10p

1) Udział w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 10p

47. Bartosz Majewski: 10p

1) Udział w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 10p

47. Marcin Maślankowski: 10p

1) Udział w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 10p

Dziewczęta:

1. Agata Samiło: 405p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 15p + 10p = 25p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

3) II miejsce w biegu na 600m (Wrocław, 26.09.2013 r) 22p + 20p = 42p

4) I miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2013) 25p + 20p = 45p

5) II miejsce w biegu na 2000 m podczas Finału Dolnośląskiego w LA (Wrocław) 22p + 20p = 42p

6) I miejsce w biegu na 600m w Mistrzostwach Strefy w LA 20p + 15p = 35p

7) II miejsce w sztafecie szwedzkiej w Mistrzostwach Strefy w LA 13p + 15p = 28p

8) I miejsce w biegu na 600m w Dolnośląskim Finale w LA 25p + 20p = 45p

9) III miejsce w sztafecie szwedzkiej podczas Dolnośląskiego Finału w LA 17p + 20p = 37p

10) I miejsce w biegach przełajowych podczas Święta Sadów (Trzebnica) 15p + 10p = 25p

11) I miejsce w biegach przełajowych w Głębowicach 15p + 10p = 25p

12) I miejsce w biegu przełajowym podczas Polska Biega (Żmigród) 12p + 6p = 18p

13) I miejsce w Żmigrodzkim Biegu Smoczka 12p + 6p = 18p

2. Ola Bober: 398p

1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 13p + 10p = 23p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

3) XIII miejsce w biegu na 100m (Wrocław, 26.09.2013 r) 12p + 20p = 32p

4) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt (Oborniki Śl., 7.11.2013 r) 6p + 10p = 16p

5) XII miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2013) 14p + 20p = 34p

6) II miejsce w Coca-Cola Cup 10p + 10p = 20p

7) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 8p + 10p = 18p

8) III miejsce w biegu na 300m ppł w Mistrzostwach Strefy w LA 17p + 15p = 32p

9) II miejsce w sztafecie szwedzkiej w Mistrzostwach Strefy w LA 13p + 15p = 28p

10) II miejsce w biegu na 300m ppł w Dolnośląskim Finale w LA 22p + 20p = 42p

11) III miejsce w sztafecie szwedzkiej podczas Dolnośląskiego Finału w LA 17p + 20p = 37p

12) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 12p + 10p = 22p

13) V miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej dziewcząt 10p + 15p = 25p

14) II miejsce w biegach przełajowych podczas Święta Sadów (Trzebnica) 13p + 10p = 23p

15) Udział w biegach przełajowych w Głębowicach 10p

15) II miejsce w biegu przełajowym podczas Polska Biega (Żmigród) 10p + 6p = 16p

3. Maja Howis: 310p

1) VII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 8p + 10p = 8p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

3) XX miejsce w biegu na 300m (Wrocław, 26.09.2013 r) 10p + 20p = 30p

4) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt (Oborniki Śl., 7.11.2013 r) 6p + 10p = 16p

5) XI miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2013) 14p + 20p = 34p

6) I miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w short-tracku (Wrocław) 15p + 20p = 35p

7) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym (Żmigród) 12p + 10p = 22p

8) II miejsce w Mistrzostwach Gimnazjum w szachach: 10p

9) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach 12p + 10p = 22p

10) III miejsce w sztafecie szwedzkiej podczas Dolnośląskiego Finału w LA 17p + 20p = 37p

11) VIII miejsce w pchnięciu kulą w Dolnośląskim Finale w LA 16p + 20p = 36p

12) III miejsce w biegu przełajowym podczas Polska Biega (Żmigród) 8p + 6p = 14p

13) II miejsce w Żmigrodzkim Biegu Smoczka 10p + 6p = 16p

4. Klaudia Płoskonka: 232p

1) X miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 6p + 10p = 16p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

3) XXXIX miejsce w biegu na 300m (Wrocław, 26.09.2013 r) 2p + 20p = 22p

4) XV miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2013) 12p + 20p = 32p

5) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 8p + 10p = 18p

6) II miejsce w sztafecie szwedzkiej w Mistrzostwach Strefy w LA 13p + 15p = 28p

7) VI miejsce w rzucie oszczepem podczas Mistrzostw Strefy w LA 15p + 15p = 30p

8) X miejsce w rzucie oszczepem w Dolnośląskim Finale w LA 14p + 20p = 34p

9) II miejsce w biegu przełajowym podczas Polska Biega (Żmigród) 10p + 6p = 16p

10) II miejsce w Żmigrodzkim Biegu Smoczka 10p + 6p = 16p

5. Angelika Terpic: 199p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 15p + 10p = 25p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

3) XXI miejsce w biegu na 600m (Wrocław, 26.09.2013 r) 8p + 20p = 28p

4) II miejsce w sztafecie szwedzkiej w Mistrzostwach Strefy w LA 13p + 15p = 28p

5) III miejsce w sztafecie szwedzkiej podczas Dolnośląskiego Finału w LA 17p + 20p = 37p

6) I miejsce w biegach przełajowych podczas Święta Sadów (Trzebnica) 15p + 10p = 25p

7) I miejsce w biegu przełajowym podczas Polska Biega (Żmigród) 12p + 6p = 18p

8) I miejsce w Żmigrodzkim Biegu Smoczka 12p + 6p = 18p

6. Ela Ninierza: 155p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 15p + 10p = 25p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

3) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt (Oborniki Śl., 7.11.2013 r) 6p + 10p = 16p

4) I miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w short-tracku (Wrocław) 15p + 20p = 35p

5) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 8p + 10p = 18p

6) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce plażowej (Oborniki Śl.) 6p + 10p = 16p

7 I miejsce w biegach przełajowych podczas Święta Sadów (Trzebnica) 15p + 10p = 25p

7. Ewelina Celary: 123p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt (Oborniki Śl., 7.11.2013 r) 6p + 10p = 16p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym (Żmigród) 12p + 10p = 22p

3) II miejsce w Coca-Cola Cup 10p + 10p = 20p

4) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 8p + 10p = 18p

5) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 12p + 10p = 22p

6) V miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej dziewcząt 10p + 15p = 25p

8. Ala Bagińska: 114p

1) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 12p + 10p = 22p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

3) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt (Oborniki Śl., 7.11.2013 r) 6p + 10p = 16p

4) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 8p + 10p = 18p

5) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce plażowej (Oborniki Śl.) 6p + 10p = 16p

6) III miejsce w biegach przełajowych podczas Święta Sadów (Trzebnica) 12p + 10p = 22p

9. Natalia Karyś: 97p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt (Oborniki Śl., 7.11.2013 r) 6p + 10p = 16p

2) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 8p + 10p = 18p

3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 12p + 10p = 22p

4) V miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej dziewcząt 10p + 15p = 25p

5) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce plażowej (Oborniki Śl.) 6p + 10p = 16p

9. Karolina Jadach: 97p

1) XVIII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 2p + 10p = 12p

2) II miejsce w Coca-Cola Cup 10p + 10p = 20p

3) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 8p + 10p = 18p

4) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 12p + 10p = 22p

5) V miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej dziewcząt 10p + 15p = 25p

11. Nikola Timmermans: 89p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym (Żmigród) 12p + 10p = 22p

2) II miejsce w Coca-Cola Cup 10p + 10p = 20p

3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 12p + 10p = 22p

4) V miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej dziewcząt 10p + 15p = 25p

12. Paula Rajn: 85p

1) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 8p + 10p = 18p

2) II miejsce w Coca-Cola Cup 10p + 10p = 20p

3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 12p + 10p = 22p

4) V miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej dziewcząt 10p + 15p = 25p

13. Anita Turkiewicz: 76p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt (Oborniki Śl., 7.11.2013 r) 6p + 10p = 16p

2) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 8p + 10p = 18p

3) II miejsce w Coca-Cola Cup 10p + 10p = 20p

4) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 12p + 10p = 22p

14. Marta Załanowska: 75p

1) VI miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 10p + 10p = 20p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

3) I miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w short-tracku (Wrocław) 15p + 20p = 35p

15. Dagmara Pacholik: 67p

1) II miejsce w Coca-Cola Cup 10p + 10p = 20p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 12p + 10p = 22p

3) V miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej dziewcząt 10p + 15p = 25p

15. Paulina Ziętek: 67p

1) II miejsce w Coca-Cola Cup 10p + 10p = 20p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 12p + 10p = 22p

3) V miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej dziewcząt 10p + 15p = 25p

15. Ola Giereło: 67p

1) II miejsce w Coca-Cola Cup 10p + 10p = 20p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 12p + 10p = 22p

3) V miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej dziewcząt 10p + 15p = 25p

18. Natalia Cepa: 51p

1) XII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 6p + 10p = 16p

2) I miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w short-tracku (Wrocław) 15p + 20p = 35p

19. Magda Wieczorek: 47p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 12p + 10p = 22p

2) V miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce nożnej dziewcząt 10p + 15p = 25p

20. Karolina Ferenc: 40p

1) IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 10p + 10p = 20p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

20. Celestyna Pukszto: 40p

1)IX miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 6p + 10p = 16p

2) XXXIII miejsce w biegu na 300m (Wrocław, 26.09.2013 r) 4p + 20p = 24p

22. Aleksandra Nowak: 38p

1) VIII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 8p + 10p = 18p

2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12p + 8p = 20p

23. Angelika Hańczyk: 35p

1) I miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie w short-tracku (Wrocław) 15p + 20p = 35p

24. Magdalena Bartosik: 34p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt (Oborniki Śl., 7.11.2013 r) 6p + 10p = 16p

2) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 8p + 10p = 18p

25. Karolina Wawrzyniak: 32p

1) XIII miejsce w Biegu Sylwestrowym (Trzebnica, 30.12.2013) 12p + 20p = 32p

26. Marta Nalota: 30p

1) XIII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 4p + 10p = 14p

2) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt (Oborniki Śl., 7.11.2013 r) 6p + 10p = 16p

27. Asia Pilarska: 18p

1) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 8p + 10p = 18p

27. Karolina Poślednik: 18p

1) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 8p + 10p = 18p

27. Dagmara Jędrzejczyk: 18p

1) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 8p + 10p = 18p

30. Patrycja Gruszecka: 16p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt (Oborniki Śl., 7.11.2013 r) 6p + 10p = 16p

30. Ola Maćków: 16p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt (Oborniki Śl., 7.11.2013 r) 6p + 10p = 16p

30. Weronika Dzięgielewska: 16p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt (Oborniki Śl., 7.11.2013 r) 6p + 10p = 16p

33. Alicja Michalska: 14p

1) XIV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 4p + 10p = 14p

33. Patrycja Cybulska: 14p

1) XV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 4p + 10p = 14p

33. Basia Łopatka: 14p

1) X miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych – Kocie Góry (Trzebnica) 4p + 10p = 14p

Stan na 18.06.2014 r.

 

 

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony
Blowjob