Nasi aktorzy w Prusicach

Teatr 113.05.2015 zespół teatralny naszej szkoły wziął udział w I Konkursie Małych Form Teatralnych w Prusicach. Prezentacja naszych uczniów (spektakl w oparciu o powieść "Mały Ksiażę") znalazła uznanie w oczach jury- zajęliśmy III miejsce.

 

Konkurs organizowany był przez Stowarzyszenie Oświatowe "Sowa". Wzięły w nim udział 4 gimnazja naszego powiatu: Prusice, Trzebnica, Kryniczno, Żmigród. Pierwsze miejsce zajęli gimnazjaliści z Prusic. Spotkanie było doskonałą okazja do wymiany doświadczeń i zawarcia nowych, artystycznych znajomości.
W nagrodzonym przedstawieniu wzięli udział: P. Piekarski, A. Smektała, B. Łopatka, P. Cybulska, W. Domaracka, W. Melnarowicz, P. Kowal, Ż. Nogalska, P. Rajn, K. Błaszak.

 

Gratulujemy!

 Teatr 2

Teatr 3

teatr 4

Teatr 5

Teatr 6

Zdjęcia: Klaudia Kołodyńska

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony