Nasi najlepsi

W miniony piątek odbyła się uroczystość wręczenia nagród najlepszym uczniom, zwycięzcom konkursów przedmiotowych i artystycznych oraz zawodów sportowych. Nagrody dla nich zostały ufundowane przez radę rodziców oraz dyrekcję szkoły. Nagrody wręczali Robert Kolebuk- wicedyrektor naszej szkoły oraz Dariusz Brodala- przewodniczący rady rodziców. Poniżej lista nagrodzonych uczniów (konkursy przedmiotowe i artystyczne):

 

  • Daria Ładowska:
    Uczennica klasy III a
    III miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym
    I miejsce w zDolnym Ślązaku Przyrodniczym
    II miejsce w zDolnym Ślązaku Matematycznym
    I miejsce w zDolnym Ślązaku Humanistycznym
    Udział w Meczu Matematycznym (etap powiatowy) 
  • Oliwia Rogala
    Uczennica klasy II b
    I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym
    I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Wąsy Marszałka Piłsudskiego”
    I miejsce w Lidze Naukowej Humanistycznej I miejsce w zDolnym Ślązaku Matematycznym (etap szkolny)
    II miejsce w zDolnym Ślązaku Humanistycznym (etap szkolny) 
  • Mariusz Müller
    Uczeń klasy III a
    II miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym
    I miejsce w zDolnym Ślązaku Humanistycznym (etap szkolny) 
  • Paulina Bagińska
    Uczennica klasy III a
    I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym „Coma”
    Udział w Meczach Matematycznym (etap powiatowy)
  • Aleksandra Bagińska
    Uczennica klasy III g
    III miejsce w Lidze Naukowej Humanistycznej (etap szkolny) 
  • Karolina Zazulczak
    Uczennica klasy I b
    I miejsce w Szkolnym Konkursie „Sienkiewicza znać i czytać warto”
    Udział w Meczach Matematycznym (etap powiatowy) 
  • Anna Bąk
    Uczennica klasy III b
    III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Wąsy Marszałka Piłsudskiego”
    II miejsce w zDolnym Ślązaku Matematyczny (etap szkolny)
    III miejsce w zDolnym Ślązaku Humanistycznym (etap szkolny) 
  • Andżelika Golicz
    Uczennica klasy II a
    III miejsce w zDolnym Ślązaku Przyrodniczym (etap szkolny)
    II miejsce w zDolnym Ślązaku Matematycznym (etap szkolny) 
    Udział w Meczach Matematycznym (etap powiatowy)
  • Aleksandra Milan
    Uczennica klasy II f
    II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Wąsy Marszałka Piłsudskiego” 
  • Bartosz Smektała
    Uczeń klasy II f
    III miejsce w Lidze Naukowej Humanistycznej (etap szkolny)
  • Sara Michalska
    Uczennica klasy III a
    I miejsce w Lidze Naukowej Matematycznej (etap szkolny) (reprezntant  w etapie regionalnym)
     Udział w Meczach Matematycznym (etap powiatowy)
    Reprezentantka szkoły w Wojewódzkich Matematycznych Biegach na Orientację
  • Daniel Kowalczyk
    Uczeń klasy III a I miejsce w Lidze Naukowej Matematycznej (etap szkolny) (reprezntant  w etapie regionalnym) 
    Udział w Meczach Matematycznym (etap powiatowy)
  • Małgorzata Kuracińska
    Uczennica klasy III a
    II miejsce w zDolnym Ślązaku Przyrodniczym (etap szkolny) 
  • Alicja Ostrowska
    Uczennica klasy III a
    II miejsce w zDolnym Ślązaku Przyrodniczym (etap szkolny) 
  • Aleksandra Klimkowska
    Uczennica klasy III g
    III miejsce w Szkolnym Konkursie „Sienkiewicza znać i czytać warto”
    III miejsce w zDolnym Ślązaku Humanistycznym (etap szkolny) 
  • Joanna Jurkowska
    Uczennica klasy III a
    II miejsce w zDolnym Ślązaku Matematycznym (etap szkolny)
    III miejsce w zDolnym Ślązaku Humanistycznym (etap szkolny) 
  • Marta Haberka
    Uczennica klasy II f
    Udział w Meczach Matematycznym (etap powiatowy) 
  • Maciej Belcarz
    Uczeń klasy II f
    Udział w Meczach Matematycznym (etap powiatowy)
    Reprezentant szkoły w Wojewódzkich Matematycznych Biegach na Orientację 
  • Eryk Waszkiewicz
    Uczeń klasy I b 
    Udział w Meczach Matematycznym (etap powiatowy)
  • Paweł Jobczyk
    Uczeń klasy III a
    I miejsce  w Lidze Naukowej Matematycznej (reprezntant  w etapie regionalnym)
  • Maciej Szymanowicz
    Uczeń klasy III g
    I miejsce w Lidze Naukowej Matematycznej (reprezntant  w etapie regionalnym)
  • Maciej Pękowski
    Uczeń klasy III a
    Udział w Konkursie „Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze” (etap szkolny) 
  • Iga Podlewska
    Uczennica klasy III g
    Udział w Konkursie „Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze” (etap szkolny)
  • Daniel Andrzejewski
    Uczeń klasy III c
    Udział w Konkursie „Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze” (etap szkolny) 
  • Małgorzata Skaczyło
    Uczennica klasy II e
    Udział w Konkursie Ekologicznym „Jak ryba w wodzie” 
  • Magdalena Skalska
    Uczennica klasy II e
    Udział w Konkursie Ekologicznym „Jak ryba w wodzie” 
  • Sandra Zaremba
    Uczennica klasy II e Udział w Konkursie Ekologicznym „Jak ryba w wodzie” 

eco

>>>Fotografie wykonane przez Olę Bagńską z klasy 3g<<<

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony
Blowjob