Jesteś tutaj: Strona głównaKonkursyKonkurs literacki "Nie zapomnij, skąd Twoje korzenie- pamięci przodków"

Konkurs literacki "Nie zapomnij, skąd Twoje korzenie- pamięci przodków"

Zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie literackim "Nie zapomnij, skąd Twoje korzenie - pamięci przodków", którego organizatorem jest Burmistrz Gminy Żmigród oraz Prezes Stowarzyszenia „ Nasza Wieś Niezgoda”.

Konkurs polega na napisaniu pracy przedstawiającej historię mieszkańców, pochodzących z Kresów Wschodnich, którzy osiedlili się na terenach Gminy Żmigród. Historia ta powinna opierać się na wspomnieniach oraz dostępnych źródłach wiedzy.

Konkurs jest organizowany w dwóch kategoriach wiekowych. Termin dostarczenia prac mija 23 października 2017 r. Prace należy złożyć wraz z formularzem dołączonym do regulaminu konkursu do Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie.

Najlepsze parce zostaną opublikowane.

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Załączniki:
Pobierz plik (regulamin_konkursu_literackiego.doc)regulamin_konkursu_literackiego.doc[ ]38 kB
Początek strony